ahh o bardak...

• Konbuyu başlatan $ul€
$ul€

$ul€

Yeni Üye
Üye
lise 1 veya 2 tam hatırlamıyorum bi akrabada kalıcaz o gece.. işte bilirsiniz uzakta oturan akrabaya gidilğinde gece yarılarına kadar muhabbet edilir...evin bide yaşlı babaannesi var...neyse biz dırdır ederken vaktin nasıl geçtiğini anlamadık baktım saat 3.ben bi su içip yatayım dedim.gittim masanın üstünde sürahinin yanında durmakta olan o bardaktan su içtim.2 dk geçti-geçmedi yataktan babaanne kalkıp bana şu bardağı değiştiriver kızım ben ona dişlerimi koyuorum demesin mi_?:shootout::piha:
bittim ne yapacağımı şaşırdım...ayyy çok kötü bi duygu..teyzeye ayıp olmasın die bişeyde diyemiyorum...
banyoya gittim zavallı dişlerimin ne suçu varsa fırçalaya fırçalaya canlarıa okudum...:)

Vijdan

Vijdan

Yeni Üye
Üye
aman düşünemiyorum bilee...Bu demek oluyorki her bulduğun bardaktan su içmeyeceksin....

$ul€

$ul€

Yeni Üye
Üye
ahh ahh ne bileyim sürahinin yanında duruyo...
asllında ortada duran şeyide kullanmam ama işte....

laetitia

laetitia

Yeni Üye
Üye
amanın şulem naptın gızz sevgiline anlatma öpmez vallahi :D:D:D şaka tabi dadlum ne suçu var dişinin ve senin :D

ßeLeN

ßeLeN

Daimi Üye
Üye
ahuhahehehahah işte buna gülünür kıs sulem valla allah senı netsın:D teysem o cenenı tutamadınmı yaaa sulenın içini mahvettın :):) ay allahım o andakı senın ve mıdenın durumunu tahmın edebılıyorum:D

orkide

orkide

Aktif Üye
Üye
ayrıcada sevgilin öper gı öper merak etmeonlara heryer paris hahahahahah şuda varki benbazen kocamın nerden çıktığını düşündükçe öpmekten kaçıyorumyaaa hahahahahah :D:D

$ul€

$ul€

Yeni Üye
Üye
orki :D:D:D

manyak gacı hahaha

neden çıktı dersin :D

bide şimdiki halini düşün o çıkış kapısının hahaha

A

ayşegüüll

Daimi Üye
Üye
ayyyy şuleee mahfoldum okurken sanki ben yaşamışim gibiii geldi birann neyse bitanem gçmiş zamen unut gitsinnn bidaha ortada ne bulursan yeme kuşumm hahahahahahahahah

$ul€

$ul€

Yeni Üye
Üye
nerden bileyim canım temiz sandım...

o bardağın sürahinin yanında işi ney yaa teyze yaa :S:S
:D

ßeLeN

ßeLeN

Daimi Üye
Üye
Sanki ilk kez okuyom gibi yine kahkahalara gömüldüm ya :p pihahahhah

S

sessizprenses

Üye
Üye
ıyy halini düşünemiyorum yaa :D
Allah kimsenin başına vermesin iğrenç bi şey :D

$ul€

$ul€

Yeni Üye
Üye
tabi güzelim ne sandın...böğğğ hala aklıma geldikçe midem ayağa kalkıyo

19bjk03

19bjk03

Yeni Üye
Üye
$ul€' Alıntı:
nerden bileyim canım temiz sandım...

o bardağın sürahinin yanında işi ney yaa teyze yaa :S:S
:D
FIkra olsa bu kadar komik olmaz ya ben koptum:puha: iyi sen yine sesini cIkarmamIsIn ,ben kesin bagrIrdIm sesimi Fisandan duyarlardI artIk. Teyze de bi alemis ne isi var o bardagin sürahinin yaninda. :eek:lmadı::S:puha:

ebe melek

ebe melek

Üye
Üye
iyy allahdan kiz icinde disleri olmamais hahahahah ona dua etmek lazim hahahah

19bjk03

19bjk03

Yeni Üye
Üye
$ul€' Alıntı:
lise 1 veya 2 tam hatırlamıyorum bi akrabada kalıcaz o gece.. işte bilirsiniz uzakta oturan akrabaya gidilğinde gece yarılarına kadar muhabbet edilir...evin bide yaşlı babaannesi var...neyse biz dırdır ederken vaktin nasıl geçtiğini anlamadık baktım saat 3.ben bi su içip yatayım dedim.gittim masanın üstünde sürahinin yanında durmakta olan o bardaktan su içtim.2 dk geçti-geçmedi yataktan babaanne kalkıp bana şu bardağı değiştiriver kızım ben ona dişlerimi koyuorum demesin mi_?:shootout::piha:
bittim ne yapacağımı şaşırdım...ayyy çok kötü bi duygu..teyzeye ayıp olmasın die bişeyde diyemiyorum...
banyoya gittim zavallı dişlerimin ne suçu varsa fırçalaya fırçalaya canlarıa okudum...:)
Sule senin bardagin beni takip ediyor hemde çok kötü rüyalarima girdi :bilge::ahhhhh:
rüyamda susadim yanimda bir bardak su ve bir kücük pet su sisesi var (genelde pet su var yanimda) bardak suyu aldim bir yudum içdim...bi bakdim bardakda takma disler :abo: içimdende neyse bardak berrak temiz dislerde temiz dedim hemen pet deki suyumu ictim bir yudum ... ardindan hemen uyandim ve ahh rüya olduguna çok sevindim:brushteeth:hemen dislerimi fircaladim rüyada olsa insan etkileniyor..aklima hemen sen geldin..ayy rüyasi bile kötü.. ins. rüyam hayirlidir bardak dis su temizdi..

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
М Hayatın içinden anılarımız 11