ahh o bardak...

lise 1 veya 2 tam hatırlamıyorum bi akrabada kalıcaz o gece.. işte bilirsiniz uzakta oturan akrabaya gidilğinde gece yarılarına kadar muhabbet edilir...evin bide yaşlı babaannesi var...neyse biz dırdır ederken vaktin nasıl geçtiğini anlamadık baktım saat 3.ben bi su içip yatayım dedim.gittim masanın üstünde sürahinin yanında durmakta olan o bardaktan su içtim.2 dk geçti-geçmedi yataktan babaanne kalkıp bana şu bardağı değiştiriver kızım ben ona dişlerimi koyuorum demesin mi_?:shootout::piha:
bittim ne yapacağımı şaşırdım...ayyy çok kötü bi duygu..teyzeye ayıp olmasın die bişeyde diyemiyorum...
banyoya gittim zavallı dişlerimin ne suçu varsa fırçalaya fırçalaya canlarıa okudum...:)

Sule senin bardagin beni takip ediyor hemde çok kötü rüyalarima girdi :bilge::ahhhhh:
rüyamda susadim yanimda bir bardak su ve bir kücük pet su sisesi var (genelde pet su var yanimda) bardak suyu aldim bir yudum içdim...bi bakdim bardakda takma disler :abo: içimdende neyse bardak berrak temiz dislerde temiz dedim hemen pet deki suyumu ictim bir yudum ... ardindan hemen uyandim ve ahh rüya olduguna çok sevindim:brushteeth:hemen dislerimi fircaladim rüyada olsa insan etkileniyor..aklima hemen sen geldin..ayy rüyasi bile kötü.. ins. rüyam hayirlidir bardak dis su temizdi..

Son düzenleme:
Geri