Ailem sevdiğimi istemiyor ben bi daha sevemem akıl verin kızlar

Z

Zeynepppppp

Forum Okuru
Ailem sevdiğimi istemiyor ben bi daha sevemem akıl verin kızlar
Arkadaslar sizlere bi konu hakkinda danismak ıstiyorum oyle zor durumdayim ki, fikirlerinize yasanmisliklarinkza ihtiyacim var, öğretmenim yeni atandim sevdigim adam henuz calismiyor yani babasinin yaninda ciftcilik yapiyot ben ise uzak bir yere atandim , ataninca benle gelip orada bi is bulacağıni soyluyor ,çalışır mi is bulunurmu diye supheliyim mecbur kalinca calisir diyorum bir de bana guvenip calismazsa diyorum ,ailem bu cocugu hic istemiyorlar sen atandin diyorlar bana birde gozumuz tutmadi diyorlar , icki az cok iciyor arada benimleyken icmez , ickili ortamlara gder ama nadir , ben bunlara karsiydim buna ragmen kabul ettim , boyle birisiyle gelecek kurulur mu ya ailem hakli cikarsa diye korkuyorum , seviyorumda baskasiyla olamayacagim gbi bir daha sevemem diyorum ,buraya uygun bi konumu bilmiyorumama lütfen tavsiyedebulunursaniz sevinirim

Sana su kadarini soyleyim bi anne baba gozum tutmadi diyosa mutlaka ama mutlaka bi bildikleri vardir. Aileni sakin karsina alma canim bence ne diyorlarsa o yoldan ilerle

Sana su kadarini soyleyim bi anne baba gozum tutmadi diyosa mutlaka ama mutlaka bi bildikleri vardir. Aileni sakin karsina alma canim bence ne diyorlarsa o yoldan ilerle
Haklisiniz bu konuda, 5 yillik olunca bir çırpıda silip atincada karsi tarafa yazik oluyor.

Hayat nedir ki Zeyno ? Para herşey midir ? Ya pişman olur isen ? Seni gerçekten seviyor ise ve sen buna eminsen asla ama asla sevdiğinin elini bırakma pişman olursun.... Her şey para değil bunu unutma !

Hayat nedir ki Zeyno ? Para herşey midir ? Ya pişman olur isen ? Seni gerçekten seviyor ise ve sen buna eminsen asla ama asla sevdiğinin elini bırakma pişman olursun.... Her şey para değil bunu unutma !
Aramizda mesafe var cokda degil ama ailemde biyle karsi oldugu için baskalariyla konuşuyor surekli bazen geri donuyor bazen ayrilip birakiyor aldatiyorsun diyorum ben buna resmen hyr sen bana guven vermediğinden senin yuzunde baskasina gidiyorum diye bi cevap olur mu? Surekli küfür tartismalarda bunlar beni bezdirdi iyi seviyorumda para onemli degil ama yaa calismazsa diye düşünce de var tarla isi disinda surekli is degistiren birisi 1 ay calismistir bi iste enfazla

Bu yazdıklarınızı yeni öğreniyorum. Bu kişiden sana zerre fayda olmaz şimdi küfür eden tartışan ve aldatan yarın ne yapmaz. Hiç umrunda olmasın yollarınızı bir daha birleşmemek üzere ayırın bunu görmek için kahin olmaya ulu kişi olmaya gerek yok zerre faydası olmaz bu kişinin size. Gönderin gitsin. Önünüze bakın lütfen. Bu sizin yaşadığınız da aşk değil bu kadar sıkıntıda halen ya bi tarafım istiyor diyor iseniz bi doktora gidin isterseniz ayrılın gitsin :)

Bu yazdıklarınızı yeni öğreniyorum. Bu kişiden sana zerre fayda olmaz şimdi küfür eden tartışan ve aldatan yarın ne yapmaz. Hiç umrunda olmasın yollarınızı bir daha birleşmemek üzere ayırın bunu görmek için kahin olmaya ulu kişi olmaya gerek yok zerre faydası olmaz bu kişinin size. Gönderin gitsin. Önünüze bakın lütfen. Bu sizin yaşadığınız da aşk değil bu kadar sıkıntıda halen ya bi tarafım istiyor diyor iseniz bi doktora gidin isterseniz ayrılın gitsin
Cokk cokk saolasiniz tavsiyeniz icin bazen toz pembe goruyoruz aska gomulup gidiyoruz , cikamadim isin icinden 5 yillikda emek olunca oda benim emegim çoğu , bana aldıklarının parasini bile istiyor ayrilinca , bir an once dediginiz gibi ayrilmak

Cokk cokk saolasiniz tavsiyeniz icin bazen toz pembe goruyoruz aska gomulup gidiyoruz , cikamadim isin icinden 5 yillikda emek olunca oda benim emegim çoğu , bana aldıklarının parasini bile istiyor ayrilinca , bir an once dediginiz gibi ayrilmak
Malesef bu aşk degil sen sevebilirsin ama karşı tarafta önemli bende çok zor evlendim ama benimde ailem vermedi ama sırf ben aşık oldum diye zorlarina gitti ama ne oldu 6 ay boyunca osanmadan bekledik mücadele ettik ve başka erkek olsa dayanmazdi ve beni Allah'a şükür eşim el üstünde tutuyor adam gibi adam kendisini her zaman hareketleriyke ve duruşuyla belli eder anlattığına göre benimde hiç hosuma gitmedi seninkinin hareketleri ayrıl derim ben okumussunda kim bilir ne kadar güzel insanlar çıkacak karşına

Malesef bu aşk degil sen sevebilirsin ama karşı tarafta önemli bende çok zor evlendim ama benimde ailem vermedi ama sırf ben aşık oldum diye zorlarina gitti ama ne oldu 6 ay boyunca osanmadan bekledik mücadele ettik ve başka erkek olsa dayanmazdi ve beni Allah'a şükür eşim el üstünde tutuyor adam gibi adam kendisini her zaman hareketleriyke ve duruşuyla belli eder anlattığına göre benimde hiç hosuma gitmedi seninkinin hareketleri ayrıl derim ben okumussunda kim bilir ne kadar güzel insanlar çıkacak karşına
Nee guzelll iste eşinin deger vermesi , ahh iste sevmez olaydim aylar gunlerim zehir oluyor aglamaktan keske karsima cikmasaydi diyorum, oda benibseviyor aglayip sizliyor ama baskasiylada konuşuyor ozur dilerim olmamaliydi falan diyor hani bu kiz atandi isi var zaten beni birakir bende yalniz kalmayayim hemen birini bulum cabasi var onda , seven bunu yapar mi bnde anlamks degilim, buda deger verir ama sadece yankndayken uzakken kufurler falan , alismisim artik ben bunun boyle yapmasina hic hicc sevmedigim seylerdi.

Nee guzelll iste eşinin deger vermesi , ahh iste sevmez olaydim aylar gunlerim zehir oluyor aglamaktan keske karsima cikmasaydi diyorum, oda benibseviyor aglayip sizliyor ama baskasiylada konuşuyor ozur dilerim olmamaliydi falan diyor hani bu kiz atandi isi var zaten beni birakir bende yalniz kalmayayim hemen birini bulum cabasi var onda , seven bunu yapar mi bnde anlamks degilim, buda deger verir ama sadece yankndayken uzakken kufurler falan , alismisim artik ben bunun boyle yapmasina hic hicc sevmedigim seylerdi.
Kusura bakma ama bunlara alışılmaz böyle bi insanlada bi yola çıkılmaz başkasına gidecek sonra sana tekrar dönecek bu aşk sevgi değil seni seven kesinlikle başkasına gitmez üzülmeye bile değmez sana güvenir çalışmaz içmesi daha kötü sonra her gün içer kendine yazık etme aileni dinle

Geri