Ailem sevdiğimi istemiyor ben bi daha sevemem akıl verin kızlar

Nee guzelll iste eşinin deger vermesi , ahh iste sevmez olaydim aylar gunlerim zehir oluyor aglamaktan keske karsima cikmasaydi diyorum, oda benibseviyor aglayip sizliyor ama baskasiylada konuşuyor ozur dilerim olmamaliydi falan diyor hani bu kiz atandi isi var zaten beni birakir bende yalniz kalmayayim hemen birini bulum cabasi var onda , seven bunu yapar mi bnde anlamks degilim, buda deger verir ama sadece yankndayken uzakken kufurler falan , alismisim artik ben bunun boyle yapmasina hic hicc sevmedigim seylerdi.
Anlattigin şeyleri bir zamanlar bende yaşadım çok eskiden seninki ne biliyor musun alışkanlık alismissin bu adama istesende elinde olmayarak kopamayacak gibi hissediyorsun ama öyle bir gün oluyor ki kendinden tiksindiriyor boyleleri ve iyiki artık hayatımda yok diyorsun yol yakınken doğru olanı yap hayatına bak

Kusura bakma ama bunlara alışılmaz böyle bi insanlada bi yola çıkılmaz başkasına gidecek sonra sana tekrar dönecek bu aşk sevgi değil seni seven kesinlikle başkasına gitmez üzülmeye bile değmez sana güvenir çalışmaz içmesi daha kötü sonra her gün içer kendine yazık etme aileni dinle
Yaaa gercekten cesaret verdiğiniz bana cok tesekkir ederim sizlere

Anlattigin şeyleri bir zamanlar bende yaşadım çok eskiden seninki ne biliyor musun alışkanlık alismissin bu adama istesende elinde olmayarak kopamayacak gibi hissediyorsun ama öyle bir gün oluyor ki kendinden tiksindiriyor boyleleri ve iyiki artık hayatımda yok diyorsun yol yakınken doğru olanı yap hayatına bak
Cok tesekkur ederim tavsiyeleriniz icin

Haklisiniz cok tesekkir ederi tavsiyeniz icin

Geri