Ailesinden Ayrı Olanlara - Gurbettekilere

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Ailesinden Ayrı Olanlara - Gurbettekilere
Ailenizden ne kadardır ayrısınız, ne zamandır uzaktasınız? Ne zaman ayrıldınız? Anketteki şıklar haricinde içinizden gelenleri yazabilirsiniz melekler...

Cevap: Ailesinden Ayrı Olanlara - Gurbettekilere

yaa baksana adım bile gurbet kuşu ben evlendikten sonra ayrıldım ailemden çok uzak değiller ama sık sık gidemiyorum onlarda gelemiyo özellikle babama çok düşkünümdür burnumda tütüyo valla
bide seneye mecburi doğu görevi var o zaman nasıl dayanırım bilmem senede bi kere anca görüşebiliriz ALLAH ım bana yardım eder inşallah

Ben hic ayrilmadim :)
Yani ailemi istedigim zaman görebiliyorum, cok yakiniz. Sadece tatillerde ayri kaliyoruz.
Insanin anne babasinin yakin olmasi cok güzel allah ayri kalanlara sabir versin!

16 yaşımda eğitim nedeniyle ayrıldım, sonra iş nedeniyle, sonra da evlilik... Bir kere evden çıkınca bir daha dönemedim. Gurbet zor...

Evlendikten sonra ayrıldım ailemden,11 ay olcak yakında.
Ahh ne zormuuşş
:cry:daha başındayım.Keşke hep beraber olsak.
Allah yardım etsin hepimize.

bende hiç ayrı kalmadım ailemden allahda ayırmasın...
Allah ailesinde ayrı kalanlara sabır versin

bnde evlndikten sonra ayrıldım ama eşimn işi görevi dolaysıla 6 ay onla 6 ayda ailemle yaşıoom sonuçta öylede gurbet bölede eşimleyken ailemi ailemlende eşimi özlüoom

bende ayri kalmadim hic,,evliyim,,ama o kadar uzak degiller bana,,istedgim her zaman görebilirim,,allah ayirmasin,,ayri olanlarada allah sabir versin,

Geri