Akıntı gebelik belirtisimi

S

Selinsss

Forum Okuru
Akıntı gebelik belirtisimi
Vajinal akıntının beyaz katı krem gibi hafif sarıya çalıyor olması kasıntısız kokusuz olması ve çok yoğun olması sadece hamileliğe mi işarettir ?? İnternette her yerde sadece gebelik diyor kafam çok karıştı nolur yardımcı olun bi akıl verin

Bu gebekil döneminde akıntılarda artış olacaktır ama sadece buna bakarak hamilesiniz diyemeyiz en son ne zaman adet oldunuz kaç gün var olmanıza ya da geçti mi

Bu gebekil döneminde akıntılarda artış olacaktır ama sadece buna bakarak hamilesiniz diyemeyiz en son ne zaman adet oldunuz kaç gün var olmanıza ya da geçti mi
Adetime bir hafta var ve ben 6 aydır ilişki yaşamadım yani bu akıntılar gebelik korkusundan dolayı artabilir mi

Yani altı aydır eğer bir ilişki yaşamadı iseniz bu hamile olmayacağınız anlamına geliyor kesinlikle hamile değilsiniz belki bir hastalığınız yada bir enfeksiyonunuz var lütfen doktorunuza görüşün tahlil yaptırın ama hamilelik asla olamaz. 6 aydır adet oldunuz değil mi

Yani altı aydır eğer bir birliktelik yaşamadı iseniz bu hamile olmayacağınız anlamına geliyor kesinlikle hamile değilsiniz belki bir hastalığınız yada bir enfeksiyonunuz var lütfen doktorunuza görüşün tahlil yaptırın ama hamilelik asla olamaz. 6 aydır adet oldunuz değil mi
Evet düzenli düzensiz adet görüyorum ama adet kanımın rengi açıldı parlak bi kırmızı pıhtılı değl ve adet miktarımda azaldı prolaktin hormonum yüksek çıktı bununla alakalı olabilir mi

Bundan olabilir mi bilemiyorum lütfen doktorunuz ile bu durumu değerlendirinz Ama net bildiğimiz şey sizin hamile olmadığınızdır lütfen bunu takıntı haline getirmeyinz

Evet düzenli düzensiz adet görüyorum ama adet kanımın rengi açıldı parlak bi kırmızı pıhtılı değl ve adet miktarımda azaldı prolaktin hormonum yüksek çıktı bununla alakalı olabilir mi

Prolaktin hormonunuzun yüksek olması adet problemlerine neden olabilir. Ayrıca yüksek prolaktin seviyeleri gebe kalmayıda engelleyebilir.

Geri