Akıntım Var Kasıklarımda Ağrı Hamilemiyim

Cevap: Hamilemiyim

merak ettim hamile kalan var mı?:)
ben hamileyim canım ve erkek adını yasin baran koyucaz hiç korunmadık sadece
birlikte olduğunuz zaman ayaklarınızı havada 20 dk yüz üstüde 20 dk uzandım ve ilk günü tuttu şuan 6 aylık oldu bebeğim . çok heyacanlıyım .severek evlenik kocam çok mutlu . anlatılmaz bu duygu inşallah sizinde gönlünüze göre verir Allah

Merhaba kızlar zor durumdayim lutfen birseyler soyleyin bana :( yaklaşık 2 haftadir sol kasıklarimda ağrı ve sancı var.karnimi sanki icten birsey cekiyor gibi sancim oluyor. Sık idrara cikiyorum, beyaz akintim var surekki doktora gittim enfeksiyon yok hersey normal dedi adetim 2 gun gecti kan testi yaptik 0.100 yani negatif cikti ama hala bugun 5.gunum adet olmadim ve kasik agrilarim devam ediyor noluyor bana umutlanayimmi :((

Merhaba kızlar zor durumdayim lutfen birseyler soyleyin bana :( yaklaşık 2 haftadir sol kasıklarimda ağrı ve sancı var.karnimi sanki icten birsey cekiyor gibi sancim oluyor. Sık idrara cikiyorum, beyaz akintim var surekki doktora gittim enfeksiyon yok hersey normal dedi adetim 2 gun gecti kan testi yaptik 0.100 yani negatif cikti ama hala bugun 5.gunum adet olmadim ve kasik agrilarim devam ediyor noluyor bana umutlanayimmi :((

Merhaba ;
Her adet gecikmesi gebelik lehine değildir ki testiniz + doktor muayenesi durumunuzu doğrulamış..Çevresel faktörler,stres,rahim kaynaklı bir sorun gecikmeye neden olabilir..Bir kaç gün içinde mensiniz başlamaz ise mutlaka jinekoloğa görünün...

kızlar bnada bı yardımcı olurmusunuz agustos ayının 18ınde regl oldum 5 gun kadar adet kanamam surdu sonra bttıkten hemen sonra dogum kontrol hapı almaya basladım 6 gun kullandıktn sonra ilişkiye grdık suan 13 gun oldu bu olalı fakat ılıskıden ıkı üç gun sonra goguslerımde cok fazla dolgunluk ve acıma olustu ve hala devam edıyor bı ıkı gundurde bel ve kasık agrım var cok yemek yemeye basladım ve bazı yemeklere asırı ıstek var sızce bn hamılemıyım regl olmama daha 8 gun var yormlarınızı beklıyorm yardımcı olursanız sevınırım

Neden doğum kontrol hapını adet bitiminden sonra kullandınız?Doğum kontrol haplarının kesinlikle doktor kontrolü dışında kullanılmaması gerekir, sakıncalı olabilir. Doktorunuz uygun görmüşse ilk kutuya adetin ilk günü başlamanız gerekir. İlaç kaynaklı sorun yaşıyorsunuz + ilacıda yalnış kullanmışsınız..Doğum kontrol hapı ilk kullanılmaya başlanırken adetin ilk günü başlanırsa ilk ayda korunma sağlar. Adetin ilk günü başlanılmadığında ilk ay korumayabilir

merhaba arkadaşlar benimde adetim 4 gün geçikti 2 gün geçiktikten sonra idrar gebelik testi yapmıştım negatif çıkmıştı geceleri midem bulanıyo ve belimle kasıklarım çok ağrıyo acaba hamilemiyim

merhaba benim adetim her ayın 15 ınde mutlaka oluyor . ama bu ay 13 gün gecikti . adetim gecikmeden 2 gun önce kan testi yaptırdım negatif cıktı . simdi adetim 13 gün gecikti acaba tekrar kan testi yapmama gerek varmıdır yoksa kan testi gecikme olmadan da sonuc verıyormu acil cevap verırmısınz lütfen sabırsızlasıyorum artık =( kasık agrılarım bel agrım bas agrılarım göguslerımde dolgunluk idrara dha cok cıkma var fakan henuz asırı bi migde bulantısı yok bazen oluyo cok nadir

mrb kizlar adetim 23 eylulde bitti ama uc gundur kasiklarimda agri var bulantim var ama kusma yok ve yurumeye bile halim yok ara ara atesim cikar gibi fenalik basiyo ve titriyorum istahim kesildi ve uyuyamiyorum HAMİLEMİYİM...

mrb kizlar adetim 23 eylulde bitti ama uc gundur kasiklarimda agri var bulantim var ama kusma yok ve yurumeye bile halim yok ara ara atesim cikar gibi fenalik basiyo ve titriyorum istahim kesildi ve uyuyamiyorum HAMİLEMİYİM...
insallah hayırlısı olur canım ama kasıklarında genellıkle atesın yuksek olmalı dıe dusunuyorum
bende 2 aylık evlıyım bu 3. ayım 2 kere adet gordum sımdıkı regli gunume 9 gun kaldı ovilasyon döneminde bereber oldugumuzu dusunuyorum kasıklarım belim ates gıbı yanıyordu akıntım ıkı parmak arasında uzayabılıyordu. hafıf kasıklarımda kımıldanma vardı o gunler ıcınde aktıf bır sekılde bırlıkte olduk suan kasıklarımda dolgunluk var sertlık atesım 36 derecelerde gıdıp gelıyor kalbımde degısık bır mutluluk ve sureklı yorgunluk hıssım var karbonat testi yaptım hıc köpürmezdı bugun sabah köpürdü lutfen bana yardımcı olun

insallah hayırlısı olur canım ama kasıklarında genellıkle atesın yuksek olmalı dıe dusunuyorum
bende 2 aylık evlıyım bu 3. ayım 2 kere adet gordum sımdıkı regli gunume 9 gun kaldı ovilasyon döneminde bereber oldugumuzu dusunuyorum kasıklarım belim ates gıbı yanıyordu akıntım ıkı parmak arasında uzayabılıyordu. hafıf kasıklarımda kımıldanma vardı o gunler ıcınde aktıf bır sekılde bırlıkte olduk suan kasıklarımda dolgunluk var sertlık atesım 36 derecelerde gıdıp gelıyor kalbımde degısık bır mutluluk ve sureklı yorgunluk hıssım var karbonat testi yaptım hıc köpürmezdı bugun sabah köpürdü lutfen bana yardımcı olun

gebelik var mı canım..günün geçmiş...

Geri