Akıntım Var Kasıklarımda Ağrı Hamilemiyim

Ben 27 yaşındayım iki buçuk yıllık evliyim bir yıl aradan sonra tedavi görmeye başladım Hamile kalabilmek için geçen yıl Kasım ayında hamile kaldım ve 11 haftalıkken Ocak ayında Düşük yaptım ve şimdi tekrar hamile kalmak istiyorum Geçen ayın birinde adet gördüm ve bu ay 15 gün gecikti neden sonra üç gündür Kahverengi ve pembe halinde kanamalarım oldu ama aktif değil Sadece bugün sağ kasığımda bıçak saplanır gibi ağrı hissettiğim tuvalete gittiğimde yoğun bir kanama vardı Aradan birkaç saat geçti şu anda kanama tekrar geçti gecikmenin onuncu günü idrar testi yapmıştım fakat negatif çıkmıştı şu an bu durumu akıl veremedim sizce ne olabilir Lütfen beni bilgilendirir misiniz yarın kan testi vermeye gidiyorum bilgiler için şimdiden teşekkür ederim sizce ne olabilir... :( :(

Merhaba böyle bir sorunun cevabını burdan sağlıklı bir şekilde alamazsınız.Hekime görünüp muayene olmanız en doğrusu. Dış gebelik söz konusu olabilir.

Kan testi negatif 0.1 çıktı :( :( çok üzülüyorum ya kafama takmayayım diyorum ama olmuyor Çok istiyorum Benim de Bir de bebişim olsun lütfen dualarınızı eksik etmeyin sevgili Anneler ve anne adaylarından rica ediyorum her ay negatif karşılaşınca psikolojim bozuluyor Rabb'im hakkımızda hayırlısını nasip etsin Hepinize çok teşekkür ederim :'( :'(

Kan testi negatif 0.1 çıktı :( :( çok üzülüyorum ya kafama takmayayım diyorum ama olmuyor Çok istiyorum Benim de Bir de bebişim olsun lütfen dualarınızı eksik etmeyin sevgili Anneler ve anne adaylarından rica ediyorum her ay negatif karşılaşınca psikolojim bozuluyor Rabb'im hakkımızda hayırlısını nasip etsin Hepinize çok teşekkür ederim :'( :'(

Allah size ve tüm isteyene hayırlı evlatlar nasip etsin..Amin..

Herkese iyi geceler :) büyük ihtimalle çoğunuz uyuyorsunuz ama ben uyuyamiyorum heyecandan :) bugun adetimin 6. Gunu olmasi gerekiyodu ama olmadi. Kasiklarimda agrilar ve surekli hih adet oldum diye kendini kontrol ettiren akintim var. Karnimda gaz varmis gibi surekli bi sislik hissi. Ben de bi hemşire arkadaşımın kontrolünde akşama dogru idrarda gebelik testi yaptim. Negatif diye aticaktim ki biraz bekleyelim dedi. Ben de banyoda oylece biraktim ve mutfağa gittim yemek yaptim vs. Esim işten gelip banyoya girdi ve merakla ee ne çıktı dedi. Tek çizgi negatif dedim. Olur mu ya iyi bak orda bi cizgi daha var dedi. Şaka yapiyosun dedim ki huyudur bebek şakası yapmak :) gulerek testi elime aldım ve vaayyy! Gerçekten orda silik de olsa ikinci bi cizgi vardı.Hemsire arkadaşıma fotoğrafını yolladim hamilesin dedi. Ama insan emin olamıyor yok telefon isigiyla bak yok masa lambasinin altinda bak ya test bozuktur beklettik ondan doğru sonuç değildir vs. Ama ordaydi işte. Test su an o haliyle elimde ve ben hem ağlıyorum hem guluyorum :) yarin kan testi yaptırıp emin olmak istiyorum. Sevgili kocacim devirdi k.ini saat 10 da yattı ben saatlerdir forumda sürekli bi şeyler okuyorum. Erken sevinmek ya da erken uzulmek mi bilmiyorum. Allah hepimizin hakkında hayirlisini versin.
Not: son adet tarihim 27 aralık Doğum günümdu ve ben mumları uflerken bir bebek dilemistim. Kimsecikler bilmiyo.. :)

Merhaba adetim 31 inde olucakti daha olmadim hamilemiyim diye test yaptim ikinci cizvo silik cikti hamilemiyim bilmiyorum yardim edin

Geri