Akıntım Var Kasıklarımda Ağrı Hamilemiyim

GÜzel ne kelime süper olur da biraz planlama yapman gerekiyor. Öyle ha deyince olmayabilir, strese girebilirsin. Buradan soracağın tüm soruları bizlere yönlendirebilirsin, en azından planlaman için neler gerekli nelere dikkat etmelisin neler yapmalısın öğrenebilirsin. Malesef çocuk yapmak ta biraz zorlaştı... Beslenme, stres vs vs ama umarım en kısa zamanda bebeğini kucağına alırsın. Sevgiler tekrar aramıza hoş geldin.

Merhaba bi sorum olcak kizlar ayin 5nde iliski arasnda adet oldm o gece sabaha kdr koruasz iliskiye girdm ma bu ay adetm 5 gun surdu ve miktari az geldi smdi 20.ci gun kasklarm cok agryo ve adetime 15 16 gun falan var hamile olablrmym kzlarr yardmm :)))

merhaba herkese Ben 7 aylık evliyim 5 aydır çocuk düşünüyoruz olmuyordu. Doktora gittim 2,5 cm çikolata kisti olduğunu söyledi. Ama kist varkende çocuk tedavisi görebileceğimi söyledi. Bu ay ilk defa adetimin 4.günü başlayarak 5 gün klomen içtim(günde 1) yumurtam kendiliğinden çatlamış ve ilişki günlerine azda olsa uyabildik. Geçen ay 11 temmuzda adt oldum. Ama bu ay 1 hfta 10 gün öncesinden başlayan ateş basmalarım adet olacakmışım gibi kasık ağrılarım gögüslerim azda olsa şiş. Ve sürekli beyaz akıntım var. İdrarım ise 2 gündür koyulaştı. Sizce hamile olabilirmiyim? Test yapsam çıkar mı?

Merhaba, saydığınız belirtiler gebeliğe bağlı olmakla birlikte başka bir tıbbi neden den dolayıda kaynaklanabilir. Şimdi test yapmanızı uygun bulmuyoruz. Henüz gecikmeniz yok yanlış sonuç alabilirsiniz. Beklenen döneminiz de en az 3 günlük gecikme olursa test yapın..

Kızlar günaydın Benim birkaç gündür vajinal beyaz yapışkan bir akıntım var yumurtlama dönemim bitti , adetime 5 gün kaldı yaaa sizce hamile miyimdir ?? Çok istiyorum olmasını çok da sabırsızım geçen ay olmamıştı lütfen biliyorsanız yanıtlayın

Kızlar günaydın Benim birkaç gündür vajinal beyaz yapışkan bir akıntım var yumurtlama dönemim bitti , adetime 5 gün kaldı yaaa sizce hamile miyimdir ?? Çok istiyorum olmasını çok da sabırsızım geçen ay olmamıştı lütfen biliyorsanız yanıtlayın

Vajinal akıntı kadınlarda sürekli olan bir durum. Dolaysıyla tek septomdan yola çıkarak gebe olup olmadığınız anlaşılmaz. Adetiniz de gecikme olursa test yaparak gebe olup olmadığınızı anlayabilirsiniz.

merhaba arkadaslar ben araniza yeni katildim 7 günlük evliyim kasiklarim cok kotu agriyo sanki rgl olacakmisim gibi ama rgl de olmadim 2 gun gecikti asiri uyuyorum yorgunluk var üstümde kac gundur acaba hamilemiyim bana birisi cevap verirmi lutfen henuz cok erken

merhaba arkadaslar ben araniza yeni katildim 7 günlük evliyim kasiklarim cok kotu agriyo sanki rgl olacakmisim gibi ama rgl de olmadim 2 gun gecikti asiri uyuyorum yorgunluk var üstümde kac gundur acaba hamilemiyim bana birisi cevap verirmi lutfen henuz cok erken

Belitileriniz gebelik lehine görülsede adet öncesi septomlar olabiliyor, yada durum psikolojik olabilir. Gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

merhaba ben mayıs ayında hamilelik semptomları gösterdim ancak yumurtam rahme tutunamadığı için düştü. o ay adet görmedim ertesi ay çok şiddetli adet kanamam oldu sonraki iki ay düzeldi ve adet döngüm her ay 2 gün erken şeklinde olmaya başladı. bu ayın 2sinde adet olmam gerekiyordu ancak ayın 28i gibi adet öncesi belirtiler yaşadım ve kahvaerengi akıntı başladı ertesi gün peçeteye silince geliyordu ve sonra kesildi denebilir. adet olmadım hala ve test yaptım çift çizgi çıktı açıkcası çok heyecanlıyım ama doktora gidemiyorum şuanda dualarınızı esirgemeyin rabbim herkeze nasip etsin.

Geri