Akıntım Var Kasıklarımda Ağrı Hamilemiyim

Cevap: Hamilemiyim

üzüldum canimya,,ins bu ay hamile kalirsin olmazsa doktra görün canim,sevgiler

allah herkesin gönlüne göre versin bitanem hamişliği bekleyenler listesine akliim senide bidahaki aya beraber bekleriss olurmu?

esra 55 :) adaşız ve aynı şeyleri yaşıyoruz he kısmete bak :)
ben regl oldum cts ya sen esracım varmı bebişko?

sanırım mutasyona uğruyorum :)
ilk gün reg oldum ve ertesi gün kesildi, üçüncü gün kahve rengi azıcık bişey geldi. bu gun 4. gün bve hiç birşey yok! eczanelerde yapılan testlerden anldım ama orda çıkmadı gebelik. yani aslında bu ay umudum yok gebelikten ama bu yaşadığım regle anlam veremedım açıkcası. çunkü çok düzenli gider benim reglim ve en az 6 gün sürer. şimdi bu kahve rengi şeylerden tamamen kurtulayım yanı bır ıkı gun daha geçsin. iyicene temizlenip dr. muayneye gidicem , bakalım neler oluyor vucudumda. işin aribi hamileliğin çoğu belirtisini yaşadım. kramplar hafif tansiyon düşmesi gibi baş dönmeleri,göğüste hafif sızlama. yaw karnım bile şişti :))))
neyse kızlar desteğiniz için çok teşekkürler. doktora gidip size ayrıntıları anlatıcam mutlaka. aslında stesi biz kendi kendimize yaşatıyoruz. ilk günden doktora gitmeden burda kendi kendimizi yiyip bitiriyoruz:))) ama işte ya zaman olmuyor ya para:) ikisi birbirini çok zor yakalıyor :)
bunuda söylemeden edemicem. sol kolumda ve bacağımda kasılmalar oluyor. özellikle sol orta parmağımda...
hadi öptüm hepinizi meleklerimmm

hayırlı haberlerini bekliyoruz canım halk arasında üstüne görme diye tabir edilen bişe var belki öyle olmuştur hem eczaneden alınan testlere güvenme benimkide çıkmamıştı kan tahlilinde kesin çıkar hemen doktora git bence herşey gönlünce olsun canım

Geri