Akıntım Var Kasıklarımda Ağrı Hamilemiyim

meleklerim ya yardiminiza ihtiyacim var adetlerim 1 gün gecikti 1 haftadan beri acayip kasiklarim agriyor buügnde kahve rengi lekelenmelerim oldu sizce adetlerimi gelicek bende hamileyim diye baya umutlanmistim

bunu öğrenmem gerekiyor. şuan test de yapamıyorum...
geçtiğimiz mayıs ayının 4 ünde kürtaj oldum. ve aradan aylar geçti... nedense hamile kalamıyorum galba. 1 haftadır aşırı açlık hissim oluyor hatta hissettiğim andan itibaren ellerim titriyor. gözlerim kararıyor. midem de yanma oluyor. ama bugün adet gördüm. bu ne anlama geliyor ki..
birşeyler yazarsanız çok iyi olurr...

=((((

merhabalar,lütfen tecrübelerinize ihtiyacım varr=((adetimin üstünden bugun itibariyle 12 gün gecti,2 gün önce doktora gittiğimde gebe olduğumu yalnız kan değerlerimin cok düşük olduğunu ve düsme tehlikesi olduğunu hicbir sekilde muayenesiz ogrendım,aklımda soru ısaretlerı kaldıgı ıcın buugun bır tıp merkezine gittim,dokktor bana bu degerlerın gebelıgı ısaret etmedıgını soyledı ve vajınal ultrasonla baktıgında da keseyı goremedıgını soyledı,ıdrar testı yaptı ıkıncı cızgı sılık cıktı ve buna ragmen negtıf dedı.4 aylık evlıyım bu konularla ılgılı bıllgım yok,sızce ne yapmam gerekıyor?cokk tesekkurler!

fundaaa

Kızlar aynı sorunlar bende var evlendik. ilk 2 ay ilişkiye giremedik herşey normal giderken o iş bi türlü olmuyodu sanki orda bişey var çok az bişey oluyo gerisi gelmiyodu herkezinki kolay oluyomuş nese önceye nazaran daha iyi oluyoo şuanda 4 aydır bekliyorum hamile de kalamadım bu problemimle bi ilgisi varmı acaba ama baya oluyo içime tamamen boşalıyo biraz kalkmıyorum yatıyorum . çok üzülüyorum inş bu ay hamile kalırım daha sık ilşkiye girmeye başladık gene olmazsa doktora gidicem....ALLAH HEPİMİZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN bizi meleklerimize kavuştursun dua edin bana bende hepinize ediyorum....

Kızlar aynı sorunlar bende var evlendik. ilk 2 ay ilişkiye giremedik herşey normal giderken o iş bi türlü olmuyodu sanki orda bişey var çok az bişey oluyo gerisi gelmiyodu herkezinki kolay oluyomuş nese önceye nazaran daha iyi oluyoo şuanda 4 aydır bekliyorum hamile de kalamadım bu problemimle bi ilgisi varmı acaba ama baya oluyo içime tamamen boşalıyo biraz kalkmıyorum yatıyorum . çok üzülüyorum inş bu ay hamile kalırım daha sık ilşkiye girmeye başladık gene olmazsa doktora gidicem....ALLAH HEPİMİZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN bizi meleklerimize kavuştursun dua edin bana bende hepinize ediyorum....

Mrb benimde çok zor oldu 1.5 sene boyunca kremle oldu sonra butür kremlerin spermlere zarar verdiğini öğrendim şimdide zar zor idare ediyoruz yani kuruluk bendede var ama bunun gebeliğe engel olduğunu zannetmiyorum sonuçta içeriye boşalıyor önemli olanda bu

hamilemiyim

benimde adetim üç gün geçti ama bi belirti yok sadece başım ağrıyor

hamile olabilirmiyim?

slm arkadaşlar haziran 14 yada 15 de regl oldum eşimle 29 undada birlikte olduk acaba hamile kalırmıyım? ne zaman kan testi yada eczanelerde satılan gebelik testini yaptırabilirim?

Geri