Akıntım Var Kasıklarımda Ağrı Hamilemiyim

Selam arkadaslar bende yeni uye oldum yazdiklarinizi gunlerdir takip ediyorum ve cok faydali buluyorum beni de araniza alirmisiniz

selam benim bir sorum olacak yumurlama gunleri nasil hesaplaniyo herkesin ayri oluyomus bilen arkadaslarim benimde yumurlama gunlerimi hesaplarmisiniz ocak ayin 17 de subat ayinda 15 de mart ayin 14 de regl oldum acaba kac gune bir adet oluyorum kafam karisti ve yumurtlama gunlerim hangi gunler cok merak ediyorum arkadaslar

selam benim bir sorum olacak yumurlama gunleri nasil hesaplaniyo herkesin ayri oluyomus bilen arkadaslarim benimde yumurlama gunlerimi hesaplarmisiniz ocak ayin 17 de subat ayinda 15 de mart ayin 14 de regl oldum acaba kac gune bir adet oluyorum kafam karisti ve yumurtlama gunlerim hangi gunler cok merak ediyorum arkadaslar
selamlar canım geçenlerde bi arkadaş yazmıştı Advanced Women Calender diye
bişey var internetten indirebiliyosun ben indirdim yumurtlama günlerini,gebe kalma şansının yüksek olduğu günleri, birdaha ki adet tarihini falan gösteriyo tavsiye ediyorum

bişey var internetten indirebiliyosun ben indirdim yumurtlama günlerini,gebe kalma şansının yüksek olduğu günleri, birdaha ki adet tarihini falan gösteriyo tavsiye ediyorum
benim yazima cevap veren tek kisi sensin canim cok saol ilgin icin bir sorum olacak ben de cocuk istiyorum benim normalde regl olcagim zaman cok agrim bulantim olur cogu zaman migdeyi bozarim

bu ay oyle olmadi normalde ayin 15 de yani bugun olmam lazimdi ama benim ayin 13 de kahverengi biraz siyaha kacik akintim oldu ve uc gundur devam ediyor bunun sebebi ne olabilir

normal regl kani gibi deyil siyah bazen kahverengi parca parca biseyler geliyo hastalik olmasindan cok korkuyorum yada hamilelikten olabilirmi biglisi olan arkadaslar varsa cok sevinirim

benim yazima cevap veren tek kisi sensin canim cok saol ilgin icin bir sorum olacak ben de cocuk istiyorum benim normalde regl olcagim zaman cok agrim bulantim olur cogu zaman migdeyi bozarim
canım valla benim bulantı, karın ağrısı, kasık ağrısı, göğüslerde şişkinlik, bel ağrısı her adet öncesi oluyo lekelenme de bende olmadı ama bazı arkadaşlar yerleşme kanaması olabilir diye yazıyolar olabilir benim de bu gün olması gerekiyordu olmadım inşallah beraber hamiş kalırız yarın da olmazsa test yapcam bakalım Allah tan hayırlısı canım

Geri