Aldatan erkek karısına nasıl davranır?

Benimde en cok korktugum sey aldatilmak ve ben bunu esimle surekli konusuyorum (yapamiyorsun demi)gibi yanlis biliyorum ama cok korkuyorum eger gorursem duyarsam kesin biter bu evlilik yapanlarin topunun Allah belasini versin.

Evli erkeklerle birlikte olan kadinlardan nefret ediyorm allah kahretsin onlari beni hayattan soguttular olursem o...ların yuzunden olucem benim sonum olacaklar

Moderatör tarafında düzenlendi:
evli yuvalari yikan allahin gazabina urasin o adi kadinlar da erkeklerde cocuklarin ne sucu var

Eşime çok güveniyorum ama en yakin arkadasinin eşini aldattigini öğrendim.kesimde arkadasina toz kondurmaz.o boyle yaptikca şüphe giriyo içime.aklim çok karisik

bende calistigim yerdeki is arkadasimla konusmustum yillar once. surekli mesajlasiyordu ve kucuk kizini bahane edip erken cikmaya calisiyordu. evli ve bir cocugu vardi kadinin. biraz skintiliydi.Birgun bana anlatmak istedigin birsey varsa dinlerim dedim. nerden bileyim kocasini aldattigini anlatacagini hemde en yakin kardesi gibi gordugu kiz arkadasinin kocasiyla. arkadasida o zaman lohusaydi. 2.cocugunu yeni dogrlurmustu.Sok oldum hani en yakin arkadasindi hani cok seviyordun. Ben hala seviyorum onu. Ama o da aptallik yapmasin kendine biraz baksin vs vs dedi. yani bu mazeret midir yaa. o zaman en yakin arkadasini dahi esinle yalniz birakmamak gerektigini anladim. birde esinden suphelerini buna anlatiyormus. yazik diyorum. Allah evli erkeklerle birlikte olan kadinlarin cezasini hrm bu dunyada hem oteki dunyada versin insallah.
Allah'im yuvamiz sana emanet. Sen bizi yanlisa dusmekten muhafaza eyle..

Benim kesimde bunlardan dördü var bu ne demek benimle vakit geçirmek istemez ve hep baskalari olsun yanimizda ister benden sonra yatar PCile ssürekli oyun oynar ve etrafimizda bir kiz var evime girip çikan sürekli ona yazar deli kiz gel kahve içelim diye geldiğinde de onunla çok ugrasir sizce. Ne yapmaliyim

Bence eşinizin aldattığını hiç düşünüp de hanenizde huzursuz olmayın kötü düşünmek kötülüğü çağırır ama emin olun bir şey yapıyorsa mutlaka karşınıza çıkartır Allah onu o yüzden rahat olun

Evli kadınlar evli erkeklerle birlikte ben bunlarla uğraşıyorum erkeklere ve kadınlara güvenim KALMADI eşim nette evli bir kadınla ilişki yaşamaya başladı ve öğrendim İnan bunlar şerefsiz Allah belalarını verdin kadının 2 çocuğu var yakaladım ne oldu kocamın yalanları bitmiyor inanmıyorum cahillerin evine internet girdi kadınlar azdı ar KALMADI kısacası boşanıyorum evliliğe saygımda KALMADI 18 yıllık evliliğim sırf bu cahil kadınlar doyurmuşuz kadınlar ve pislik kocamdan dolayı bitiyor yaşadıklarımı Allah biliyor

Sohbet muhabbet zaten yok evleneli 4 sene oldu simdide telefonunda goruyorum hic tanimadigi ayni sirkette calistigi bayanla gulucuklu mailler hislerimde hic yanilmadim yine eminin ama kanitli yuzune vurmam gerek

Geri