Aldatan erkeklerin sonu nasıl oluyor anlatabilir misiniz ?

• Konbuyu başlatan @şK_MeLeĞ!.
  • Etiketler
    aldatma
@şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!.

Yeni Üye
Üye
Çevrenizde hiç eşini aldatan bir erkeği biliyor musunuz. Bunların sonu nasıl oluyor nasıl cezalandırılıyor Allah onlara nasıl bir ceza veriyor şahit olduğunuz şeyleri lütfen buradan bana yazabilir misiniz merak ediyorum ?

aldatma-belirtileri-jpg.79095 Aldatan erkeklerin sonu nasıl oluyor anlatabilir misiniz ? Melekler Mekanı Forum

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Vallahi aldatmanın her türlüsü çok kötü. Rabbim, bu tür işler yapanların yanına bırakmayacağı gibi malesef yarına da bırakmıyor. Bir erkek ne kadar süper saklayıcı olursa olsun birgün mutlaka ama mutlaka ortaya çıkıyor. Aldatan aldanır diye boşuna dememişler. Rabbim cezalarını bu dünya da da veriyor hiç merak etmeyin.

Hatırladığım birşey yok ama Gelen her zaman gideni aratıyor arkadaşlarım. Sevgiler.

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Kızlarsoruyor sitesinde bir yorum dikkatimi çekti sizlerle onu paylaşmak istedim. Yorumsuz olarak aşağıdan veriyorum. Lütfen şahit olanlar anlatabilirler mi ?

Başka bir kadınla eşini aldatıyordu daha sonra ortaya çıktı bu eşini bırakıp diğer kadını seçti varlıklı bir adamdı haliyle metresi olan kadın ondan mal mülk istemiş Buda o zamanlar veriyordu tabi bir de bu olaydan dolayı çocukları ile arasında bozulmuştu işi kötü gitmeye falan başladı daha sonra oğluyla kavga etti adam tam iflas edecekken oğlu dükkanı aldı babasını gönderdi kendi çalışmaya başladı oğlan durumu düzeltti daha sonra ama babası ile arasında hep bir problem vardı.

Zaten adamda para pul kalmayınca metresi de terk etti gitti son zamanları çok kötüydü metresinde terk etti kendi evlatları da ilgisizdi oda kendini alkole falan vurmuş zaten son zamanlarında sonra alkole bağlı bir rahatsızlıktan vefat etti .Allah kimsenin başına vermesin

Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Aldatan erkek telefonunu ortada koymaz eve gelince telefonundaki tüm aramaları mesajları temizler .Telefonunu elinize alınca sert çıkışır . Giyimi kuşamı tarzı değişir . Bir arkadaşım var eşi kuaför adam 45 yaşın dan sonra küpe takmaya başlamış ve eve her zamankinden daha geç gelme alışkanlığı olmuş . Yazının başın da belirttiğim gibi telefonunu falan ortada koymuyormuş nerdeyse wc ye bile telefonla giriyormuş. Kadın bir gün eşi erken uyuyunca telefonunu kurcalamış tesedüf bu ya eşinin sevgilisi de o anda msj atmış .Gerisi bilindik şeyler tantana kavga gürültü evden ayrılma.. Neyseki eşi kendini affettirmeyi başardı ama arkadaşım hep kuşkuyla yaklaşıyor eşine.

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
ÇűЯűк V¡Şηε Karikatürler 3
»| HeRCai |« Karikatürler 15
Cimcime_Prenses Karikatürler 0