Aldatılan kadın mutlaka intikam alır!!!

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Aldatılan kadın mutlaka intikam alır!!!
aldatılan kadın nasıl intikam alır bir erkekten nasıl intikam alınır aldatan erkekten alınır erkeklerden aldatılan kadın almalı

Kadın altaılınca intikam çanları çalmaya başlar.Bende aldatılsam bende hemen ilk iş olarak bir initkam planı hazırlarım:DBuyrunuz.

kadin2-6618.jpg

''Aldatılan her kadın intikamını alır''
Kadın erkek ilişkisinin gizemi yıllardır çözülemedi. Esquire dergisi de Zeynep Mansur'a kadınlar hakkında erkeklerin bilmediği 10 şey nedir? diye sordu.

İşte şaşırtan cevaplar...
1- Bir kadın için gerçek aşk şartlar ne olursa olsun vazgeçmemektir. Ölümüne savaşmak sevdiği adam için her şeyi göze almak ve gerek diğer kadınlarla gerekse sevdiği adamın ailesiyle yeri geldiğinde kafa kafaya dövüşmek demektir. Erkekler bunu bilir ancak çoğu zaman bilmezlikten gelir.
2- Kadınlar erkeklerin eski sevgililerinden bahsetmesinden hiç hoşlanmaz. Özellikle “eski sevgilim” derken sondaki “m” harfine vurgu yapılmasına hiç tahammülleri yoktur. Zira sevgili eskimişse “sevgilim” diye nitelendirilmemelidir. Olsa olsa “eski sevgili” olabilir.
3- Erkekler çapkınlık yaparken hiç yakalanmayacaklarını zanneder; ancak âşık kadın aldatıldığını hisseder. Örneğin o kadında aldatıldığını hissettiği anda kalp sıkışması mide ve baş ağrısı gibi belirtiler görülebilir. Unutmayın kadın bilir! Görmese de duymasa da kalbiyle bilir.
4- Kadınlar yalnızlıktan hiç hoşlanmaz. Aslında bu paylaşmayı çok sevmelerinden kaynaklanır. Duygu düşünce sevgi gibi birçok şeyi karşısındakilerle paylaşırlar. Kısacası kadınlar için hayat paylaştıkça anlam kazanır. Konuya bu açıdan bakıldığında bile erkekler kadınların hayatlarındaki öneminin farkına çoğu zaman varamaz.
5- Kadınların her zaman güçlü bir erkek aradığı düşünülür. Oysa kadın doğası gereği erkekten daha güçlüdür. Acı eşiği daha yüksektir ve fiziksel olarak daha kuvvetli olmasa da ruhsal olarak zırhlarla donatılmıştır. ışte erkeklerin düştüğü en büyük yanılgı budur: Kadın zayıf değildir ve güçlenmek için erkeğe ihtiyaç duymaz.
6- Güven duygusu erkekler için saf ve güçsüz bir duygudur. Ancak bu kadınlar için bir hazinedir. Kadınların hayatları boyunca aradıkları en önemli duygu güvendir...
7- Aldatılan kadın yoktur çünkü her kadın aldatıldığını hisseder ve aldatıldığı ortaya çıkmadan önce intikamını alır! Sevdiği adamın başka bir kadınla fazla ilgilenmesi bile bir kadın için aldatmayla eşdeğerdir ve kadın kendisine yapılan bu haksızlığın altında asla kalmaz.
8- Bir kadın için hayattaki en önemli şey sevgisini hissettirebilen “seni seviyorum” sözünü kalpten söyleyebilen bir erkeğe sahip olmaktır. Kadın için böyle bir erkeğin değeri tahmin edebileceğinizden de fazladır.
9- Bir kadın bir aşktan diğerine birkaç saatte gidebilen seçici olmayan bir erkekten asla hoşlanmaz.
10- Bir erkek karşısındaki kadını anladığını zanneder ancak yıllar geçtikçe yanıldığını aslında karşısında duranın çok daha karmaşık bir karaktere sahip olduğunu anlar. Çünkü kadınlar sürprizlerle doludur ve biraz araştırmaya başlayınca onlar hakkında 10 şey değil 10 binlerce şey bilmediğinizi görürsünüz.

gerçekten çok zor günlerdir pilan kuruyorum neyapsamda canını öyle biyaksamki hiç unutmasın gözümle gördüm izledim ve gördüm başkasıyla aldatıyor beni hemde iş arkadaşımla yardım bekliyorum neyapmalıyım susup çekiliyimmi yoksa dünyasını başınamı yıkıyım benim dünyam yıkıldı

Canımdan çok sevdiğim adam en yakın arkadaşımla nişanlandı hemde üç gün içinde atlatamıyorum bunu...yardım eder misiniz

Geri