Aldatılanlar Fun Club

gülüm tatlı melişim rabbim bir daha asla ama asla yaşatasın....canım allah nefsi şeytana uydurmasın..bu şeytan insanı dinden çıkartır..ama sana bir kardeş ve ya arkadaş tavsiyesi eğer affedip hayatına devam ediyorsan eskiyi unutup güvenmeye çalış.biliyorm çok ama çok zor ama bu senin için evladın varsa evladın için önemli...unutulmaz dersen evet unutulmaz ama unutmaya çalış...yaşamak için buna mecbursun..neden yaşamak için dedim biliyor musun çünkü yaşamak için rahat bir ruh lazım.ancak bu olayları düşündükçe ruhun rahat edemez!!
anliyorsun di mi beni?:(

amin canım affettim ve devam sdiyoz çünkü 1 oğlumuz var onun için bi şans daha verdim canım

Aldatılmakla ilgili öneriler

ruhun,bedenin,duyguların,düşüncelerin,iç benliğin,geçmişteki tecrübelerin,gelecekteki hayatımız,içimizdeki koruyucu olgu ve oluşumların çalışmaması sonucunda ortaya ALDATILMAK KESİNLİKLE ÇIKACAKTIR.
1-Biz yaşantımızda tehlikelerle yoldaşız ve kardeşiz.
2-her an başımıza gelecekmiş gibi tetbirleri alırsak kesinlikle aldatılmayız.
3-demek istediğim duygularımızı düşüncelerimizi serbest bırakırsak bizi aldanmaya karşı koruyamazlar.
4-siz meleklermekani.com sevdalılarına şu öneride bulunmak istiyorum. kendinizi her an aldatılacakmış gibi tetbir alınız.
5-biz insanları ruh beden duygular düşünceler yönetir.
6-her şey tetbir almakta biter. tetbir alırsak aldatılmayız.
7-düşünün bir kez biz insanlar yağmur yağması için yağmur bombası icad ediyoruz. nemi demek istiyorum yine biz istersek aldatılma manipulasyonundan çıkabiliriz. başarabiliriz acılar çekmememiz için başarmak zorundayız.
8-ruhumuz bedenimiz duygularımız ve düşüncelerimiz eğer tembellik yaparsa bunu mutlaka acı çekerek ödeyecektir.
9-ben illüzyon ve ateşbaz sanatcısıyım. biz ateşbazlar ve illüzyonistler en ufak ihmalimizin cezasını hayatımızla öderiz.
10- oysa tedbirleri iyi alırsak hiç bir kaza ile karşılaşmayız.
11-ihmallik yaparsak birileri bizi uyaracaktır.​

güven insanların yaşamını sürdürebilmesi için gerekli olan en önemli duygudur. haytta herkeze güvenmeyiz. güvendiğimiz sayılı insan vardır biri annemiz diğeri babamız bir 3. kişide eşimizdir. insan en güvendikleri dalların çürük oldğunu bilmeden basar ise ve o dal kırılp yere düşerse ozaman birdaha kendine dahi güvenemez. ben 15 yaşındayken bir çocuk sevmiştim ilk aşkı ilk sevigiyi ilk heyecanı onunla yaşadım onunla büyüdüm ama aldatılmanın nedemek oldğunuda aldatmanın nedemek oldğunuda onunla öğrendim. 2. yılımızdı ben ameliyat olucaktım o babamın çocukluk arkadaşının oğlu idi. aileler tanışıordu hali ile. ameliyata girerken bile onu aradı gözlerim herkez ordaydı fakat o yoktu . bilemezdim en zor anımda bi başkasına aşkım dediğini canm dedğini eve gldim ama içim huzursuzdu içimde tarifsiz bir ses bana aldatıldğımı söylüorduki oysaki hiç bir belirti hiç bi ipucu yakalamamıştım sadece içimdeki ses konştuğunda nefesim kesiliyor ölmek istiyordum. hissettiklrm doğru çıktı o itiraf etmeden ben öğrendim. ama bırakmadım çnkü onu çok seviyordum ağladı gözyaşlarına inandım birdaha olmayacak sandım bir daha olamayacak diye düşündüm inanamak zor oldu ama inanadım tekrardan hayata tutunmya başlamıştım aradan 2 yıl daha geçti rahatsız gibiydim sürekli boğuluyordum hergece rüyamda aldatıldğımı görüordum inanamak istemedim ama içimden bir ses yine aldatıldığımı söyledi ve yine ufak bir allahın vesilesi ile gerçekler ortaya çıktı aldatılmıştım yine ona göre bunlar aldatma dğildi çnkü sadece canımlı cicimli konuşuordu ve tuhaf olan kısmı ise aldattığı iki kızda bni biliordu bir akrabası idi diğeri çalıştığı yerdendi ikside bni biliyordu bu nasıl vicdan bu nasıl imtihan bu nasıl insanlıktı bilmiorum ama allah taşıyamayacağım yükü vermez dedim. sabrettim artı ailleler bizim çıktığımızı biliordu nasıl ayrılacaktım sebep ne diyecktim annemlerin başını yeremi eğdircktim hem pişman gibide gözüküodu zatn kızlada çıkmamaıştı kız kendide itiraf etti sadece knşmuşlar öylesine ne yapcaktı kızla ilşkiyemi gircekti bilmiorum ama aklıma son 2 yıl içinde kendi yaptıklarım geldi. ilk aldatmasından snra hayata tutunacak umudum mutluluğum kalmamıştı bir liman bir güvenilecek dost arkdaş aradım ama tüm kapılar kapalıydı içimdeki öfke alevini kime anlatsam çıkar at içinden diyecek kolaymı bilmeyecekti sustum ama bir anda karşıma biri çıktı sonra diğeri bir diğeri derken nefret ettiğim sevgilimden farkım kalmamıştı önkü artık bna yaşattığı acıyı ancak bnd eonu aldatark ödüodum ama öyle onun gibi 2 gnlük konşmyla dğil sevglim yokmuş gibi davranıp aylarca ikisini bir arada yürüterek aynalara bakmaz oldum çnkü kendimden iğrenipordum ama başka türlüde içimdeki öfkeyi acıyı dindiremiyordum işte son ki aldatmasındada bu geldi aklıma ona niye kızıorsun ki dedim senin ondan farkın ne birazda yne inanmak istemştim ve tekrardan affetm nedne onu bırakmıyuordum neden onunla hala dwm ediordum seviormuydum bilmiorum ama onsuz nefes alamıordum alışkanlık belki bağlılık ama bu 3. yalanını söylemeyeceğiş anlamına gelmiordu ve söyledi tabi bnde onu aldatmya dwm ediorum bu arada . evlenince ai,lesyle otrmak istemediğimi söyledim oda tamm dedi ama olurki ilerd eböyle bişi oldğunda bn ailemle otrcam dersem dedi bnde direk seni bırakırım dedim bu laf ona koymuştu unutamadı hala unutmadığını düşünüorum ertesi sabh direk bir kıza birşeyler yazmış tesadftrki internet sayfasında normald einternet kullanan biri dğilim ogün gircğim tuttu ve okıza yazdıklaırnı okudum içim yandı öldm sanki bi kez dha kendimden nefret ettm çnkü aynılarını bnde yapıordum dğişmk istedim heryşmle hayatımla aşkımla o kızla knşmıcam dedi üzüldüğüm için hataydı dedi ama knşmya devam etmiş snrasınd abn hyne bi şeklde öğrendim ama bn busefer dğiştim hyatımdan erkekleri uzaklaştrdım aldatmıorum çünkü şunu anladım allahım benim acı çekmemi istemediği için bana sürekli bir vesile ile olacakları hissetrdi bense aynı acıları başkasına çektirmeye yöneldim bn dwm ettikçe oda dwm. etti şimdi hala ununla beraberim ama artık eskiden birşey kalmadı yada artık hisetmiorum aldatıldğımı belkide böylesi daha iyidr şimdi onu seviyorum ama geçmişimi asla unutmayacağım çnkü ben 15 yaşındayken tanıştım hayatla ÖLÜMLÜ DÜNYADAYIZ KİMSENİN GÜNAHINA GİRMEYİN ÖFKEYLE HAREKET ETTĞİNİZDE EN ÇOK YİNE SİZİN CANINIZ ACIR ALLAH YOLUNDAN ÇIKMAYIN MEVLAM KİMSEYİ ŞAŞIRTMASIN EBEDİYETTE SONSUZ HAYATTA TÜM GÜZELLİKLERİ YAŞAMAK İÇİN SADECE MEVLAYA AŞIK OUN SADECE ONU SEVİN YARATTIĞI KULU ONDAN ÇOK SEVERSENİZ CANINIZ ACIR YÜZÜNÜZ ASLA GÜLMEZ ALLAH KİMSEYİ BÖYLE BİR İMTİHANLA SINAV ETMESİN ÖMRÜNÜZ BOYUNCA BU İZİ ÜZERİNİZDEN ATAMIYORSUNUZ VE ASLA BİR BAŞKASINA AİT OLANA BAKMAYIN BIRAKIN AİT OLDĞU YERDE KALSIN İYİ GECLER ALLAHA EMANET OLUN SAYGILARLA...

Ne güzel kadın dayanışmasının olduğu güzel ve bir okadar da faydalı bir topik. Çevremde aldatılan çok kişi gördüm gerçekten bir kadının kaldıramayacağı durumlardan biri . Allah kimseye yaşatmasın.

Aldatılmayan kadın yok . Aldatıldığın dan habersiz hatun ise çok. Kimse benim kocam yapmaz etmez demesin . Yinede temennim odur ki Allah kimseye yaşatmasın.

Geri