Aldatılanlar Fun Club

Angel_tears

Yeni Üye
Üye
Aldatılanlar Fun Club
kocasını aldatan kadınların itirafları aldatılanların hikayeleri kocasını aldatan kadınlar anlatıyor kadınlardan itiraflar kocasini kadinlar anlatiyor
Aldatıldınız mı?

Ben psiko Beno sizlerin dinlemek için burdayımm aldatıldıktan sonraki hissettiklerinizi bu bölümde paylaşabilrsiniz...Henüz çözüm bulacak ruh halim var mı yok mu bilemicem ama sizleri dinlemekten büyük zevk duyarım:)

Unutmadan belki acı bişey olabilir ama artık iş işten geçmiştir ve kendimizi üzmemizin bir anlamı olmadığını düşünüyorum... Biz bayanların güçlü olduğunu düşünüyorum ve herşeyin üstesinden geleceğimize inanıyorum..Sonuç olarak böyle bir olayınız varsa artık üzülmenin anlamı yok burda bizimle paylaşıp içinizdeki sıkıntılardan kurtulun...

İlla kendiniz yaşamış olmanızada gerek yok bir yakınınız yaşadıysada paylaşabilirsiniz..Bunlar artık günümüzde çok gördüğümüz olaylar belki bize ders çıkarıcı bir payı olabilir bu fan clubın :D Hiç sıkılmadan paylaşmanızı rica ederim en azından belki sizin anlattıklarınızla bu yaşanan olaya bir sonuç bulabiliriz..

Son olarak burada ne kadarınız paylaşır ablalarım bilemicem ama paylaşmanızı bekliycem dediğim gibi siz yaşamamış olabilrsiniz ama yaşayanların duygularını burada paylaşırsanız güzel olur..Utanılcak birşey yok bu hayatın gerçeği paylaşımlarınızı bekliyorum ablalarım.

Saygılar :D:D:D

Psiko Beno :D

Son düzenleme:
Cevap: Aldatılanlar Fun Club

Evet aldatılmak kötü bişey ama buna kafamızı yormayıp eğlenceyede dönüştürebiliriz (çünkü artık iş işten geçmiştir ve kendimizi boşa harcamanın anlamı yok) dmi annem :)

kutluyorum seni kızım gerçekten günümüzde oldukça artan bir toplum yarası.burda bunları paylaşmak belkı üzücü ama bir yerdede unutmayalım kendı cinslerimizle yaşıyoruz bu olayı belki okunur ve insanların neler hıssettıklerını bir parça anlamış olur.bizlerde bir parça bu olaylardan yaşananlardan fikir ssahibi oluruz bence gerçekten gerekli ve faydalı bir bölüm açmışsın teşekkürler ederim meleğim..tüm samimiyetinizle bekliyorum arkadaşlar

kutluyorum seni kızım gerçekten günümüzde oldukça artan bir toplum yarası.burda bunları paylaşmak belkı üzücü ama bir yerdede unutmayalım kendı cinslerimizle yaşıyoruz bu olayı belki okunur ve insanların neler hıssettıklerını bir parça anlamış olur.bizlerde bir parça bu olaylardan yaşananlardan fikir ssahibi oluruz bence gerçekten gerekli ve faydalı bir bölüm açmışsın teşekkürler ederim meleğim..tüm samimiyetinizle bekliyorum arkadaşlar

Evet annem çok güzel bir konu aslında...Ablalarımın paylaşımını bekliyorum..Bu açtığım olay hergün yaşanmakta neredeyse..En azından biz bayanlar güçlüyüz ve bunlara bir çözüm bulabiliriz

bencede güzel konu aldatılmadım hiç ama allah korusun u duruma düşsem bende kafama takmazdım değmez çünki canımı sıkamam benden başkasına

bencede güzel konu aldatılmadım hiç ama allah korusun u duruma düşsem bende kafama takmazdım değmez çünki canımı sıkamam benden başkasına

En iyisini yaparsınız..ALLAH korusun kimse böyle bir olay yaşamasın..Ama yaşansada bunda utanılcak birşey yok hayatın gerçekleri ve bizle paylaşılarak çözüm bulcağımıza inanıyorum.Yorum için teşekkürler

Geri