Alkolden Bitkilerle kurtulmanın yolları

laetitia

Yeni Üye
Üye
Alkolden Bitkilerle kurtulmanın yolları
Kunduz kanı ile alkolden kurtulma doğru mu ? Arkadaşlarım sitemize üye olmadan yazabiliyorsunuz. Dolayısı ile sonucu kesinlikle belli olmayan ve doktor tavsiyesi olmadan kunduz kanı ve ona benzer şeyler lütfen kullanmayınız. Sorumluluk size aittir.

Alkolden kurtulmanın yolları alkoldan kurtulmanın yolları içkiden kurtulma alkolden kurtulma içkiden
Meleklerim Allah kimseyi alkolle dost etmesin diyorum ve alkolden kurtulmak için öneri ve bitkilerle mücadale tavsiyesi ekliyorum buyrun.

• Çiğ lahana yenilmesi alkolik kişinin vücudundaki vitamin eksikliğine ve ve alkolü öbırakmasına oldukça faydalı olacaktır.
  • Havanda dövülüp toz haline getirilmiş marul tohumu sabah ve akşam olmak üzere birer tatlı kaşığı maydonoz eşliğinde yenilir.
  • İyice yıkanan taze asma yaprağı sıkılarak veya ezilerek suyu elde edilir ve günde iki fincan içilir.
  • Kabukları soyulmuş ve dilimlenmiş beyaz turp yenilmesi faydalı olur.

ÖNERİLER

Öncelikle alkolik olmanın temelinde yatan psikolojik bozukluk bulunmalı tedavi edilmelidir.
Sinirlenmemeye çalışılmalı, kızgınlıklardan uzak durulmalıdır.
Çok yorucu olmayan hobiler bulunmalı ve sık sık dinlenilmelidir.
Bir yere davetliyseniz, gitmeden önce bir şeyler yenilmelidir.
Sabahları mutlaka bir kaşık bal yiyin.
Midenizi hiç boş bırakmayın, çünkü alkolikler açken içki isterler.
Mümkün olduğunca yalnız kalmayın.
Yanınızda tatlı bisküvi ya da kurabiye bulundurun.
Eğer içki içme isteği gelirse, alkol yerine hemen su, soda, kola için. Mideniz iyice şişsin.
Mümkünse düzenli olarak egzersiz yapın.

Sitemizdeki bir üyemiz tarafından paylaşılan bu önerileri kullanıp kullanmamak tamamen size bağlıdır. Doktor tavsiyesi olmadan kullanmamanız gerekiyor. Burada paylaşılan bilgiler sitenin kendi fikirleri olmayın hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemekteyiz

Moderatör tarafında düzenlendi:
eşim alkol kullanıyordu ayrılmayı boşanmayı düşünüyordum konuyu ailesine bahsettiğimde hiç benimle ilgilenmediler bile çokkötü günlerdi şükürlerolsun bi tanıdığımız kunduzkanı diye bi ilaç var kullan belki faydası olur dedi napayım son çare olarak kullanmaya başladım o her akşam içen adam 15 günde tövbe etti o zamandan beri çok mutluyuz artıkçocuklarımla ilgili bir babaları var o kötü günler geridekaldı bence alkol sorunu olan herkes kunduz kanını kullanmalı

bende kunduz kullanıyorum dediğiniz gibi çok faydasını gördüm ama 4 şişedse azaltı ama tam bırakmadı 4 şişe daha kullansam mı?

arkadaşım bende kunduz kanı kullanıyorum bu üçüncü kutu ama bıraktı bırakacak çok çok azaltı sen devam et faydasını görmeye başlamışsın

eşim berbat derece alkol alıyor son zamanlar iyice sapıttı şiddet te bile başvurur hale geldi sapık supuk konuşmalar daha neler neler kunduz kanı kullanmaya başladım kısa sürede baya bi azalttı ama tam olarak bırakmadı bi kür daha kullansammı acaba ama çok da pahalı

ben kendim kullanıyorum her akşam bir kg rakı içmeden uyuyamaz dım kunduz kanı kullanmaya başladığımdan beri alkol canım istemiyor ama hayatımda hep bişey eksik gibi hissediyorum içkiden soğudum ama rüyalarımda hala kendimi içki içerken görüyor ve yeniden başlıcakmışım gibi geliyor ama bu sefer tamamen bırakmaya kararlıyım

burda kunduz kaniyla iiyilesen kimse yok sakin inanmayin para tuzagi buraya gelen yazanlarda onlarin saticilaridir yoksa herkes kunduz kani ailirdi hastanelere ne gerek var bukadar basit olsaydi

denize düşen yılana sarılıyor oğlum uyuşturucu kullanıyodu aldım kullanıyorum yakından takip ediyorum 10 gündür kullanmıyor belki kunduz kanından belki başka bi şeyden bilemem ama benim çok duamı aldılar

kocamla boşanmayı düşünüyordum ama kızım babasına çok bağlı o üzülsünde istemiyorum önceleri içer kendine zararı vardı simdi hakarete ve şiddete de başladı içmediği zaman kuzu gibi içtimi ne azından çıkanı kulağı duymuyor kunduz kanı aldım ilk günler hiç fayda etmedi ısrar ettim üç kür kullandım eşim içkiyi bıraktı gene eskisi gibi uysallaştı bazen gene canım istiyor diyo ama artık dayancak gücüm kalmadı kurana el bastırdım allah benim dileğimi verdi

merhaba sizlerden ricam bu kunduz kanını nerden bulabilirim bilgisi olan varsa lütfen cevap versin.

Geri