Sevgilim Çok agresif Allah aşkına yardım! çıldıracağımm

masalperisiii06

Yeni Üye
Üye
Sevgilim Çok agresif Allah aşkına yardım! çıldıracağımm
merhaba kızlar.. 3 senelik bir ilişkim var. sevdiğim insan çok agrasif biri. ör; bana sinir olduğum kelimesi deme,ben ne dersem o olur,kendini benim yerime koy dediğimde beni kendinle kıyaslama vs bir sürü şey..:18:artık çok yoruldum gerçekten.. ama onu o kadar seviyorum ki her defasında alttan aldım.. şimdilerde küsüz dayımın düğünü için ist gittim ve pek arayamadım onu.. sinirlenmiş bana merak etti diye kavga ettik..kavga sırasında öncesindende gelen bi doluluk olduğu için sinir krizi geçirdim..:18::18:neyse o gce küs uyuduk.2 gün önce konuştuk ben ya düzel ya da beni bırak dedim..bu da bana 3 gün süre ver dedi.. napayım kızlar? böyle bir adamla hayat devam eder mi ?:hıms:

Merhaba canım.Sorunsuz bir ilişki yoktur ama bir çözüm elbette ki vardır.Öncelikle ilişki yaşamında tek amaç olmamalıdır.İlişkinin devam edebilmesi için iki tarafın da çaba göstermesi çok önemlidir. Kendinizi sevin, kendinize güvenin ve kendinize iyi bakın. Bunu hisseden bir kişi sizi kaybetmemek için daha fazla çaba gösterecektir.Gerçek duygularınızla yüzleşin derim,sevgilerimle..

Bu arada Eda gökdumanın yazılarını okumanızı tavsiye ederim..Bu sizi eminimki çok rahatlatıcaktır..

can çıkar ama huy çıkmaz derler canım.
yani agresiflik onun huyu değiştiremeyiz.
bundan sonrası içinde devam etmek istiyorsan şayet onu öyle kabullenmen gerekecek çünkü değişmez.
devam etmesi de açıkcası zor bir ilişki...
idare et alttan al nereye kadar yanii.

Bu arada Eda gökdumanın yazılarını okumanızı tavsiye ederim..Bu sizi eminimki çok rahatlatıcaktır..

tavsiyelerin için teşekkür ederim canım..

- - - Updated - - -

can çıkar ama huy çıkmaz derler canım.
yani agresiflik onun huyu değiştiremeyiz.
bundan sonrası içinde devam etmek istiyorsan şayet onu öyle kabullenmen gerekecek çünkü değişmez.
devam etmesi de açıkcası zor bir ilişki...
idare et alttan al nereye kadar yanii.

çoook haklısınız.. bile bile kendime eziyet edicem eğer onu alttan almaya devam edersem...

askta mantik devre disi kaliyor... bu böyle... bende benzer seyler yasiyorum... yillar gecti onunla evli olduguma pisman deyilim cünkü cok seviyorum.... ha birgün gelirde dayanamazsam kimse beni zorla tutmuyor... yipraniyorum evet ama seviyorum.... iyki var ve ben iyki onunla evliyim... ASKinmi büyük yoksa diyer hissinmi... düsün ve karar ver ama sunu bilki ask icin karar verirsen... bu böyle devam edecek düzelecek diye sakin kendini kandirma

Allah c.c. hakkinda hayirlisini nasip etsin
Amin

askta mantik devre disi kaliyor... bu böyle... bende benzer seyler yasiyorum... yillar gecti onunla evli olduguma pisman deyilim cünkü cok seviyorum.... ha birgün gelirde dayanamazsam kimse beni zorla tutmuyor... yipraniyorum evet ama seviyorum.... iyki var ve ben iyki onunla evliyim... ASKinmi büyük yoksa diyer hissinmi... düsün ve karar ver ama sunu bilki ask icin karar verirsen... bu böyle devam edecek düzelecek diye sakin kendini kandirma

Allah c.c. hakkinda hayirlisini nasip etsin
Amin

bende inanın çok seviyorum..birçok fedakarlık yaptım onun için ama nafile...değişmesi için çok uğraştım tık yok..bile bile lades demek istemiyorum..evlenince mutsuz olduğumda sevgiliykende böyleydik,kendin kabul etsin demesini istemiyorum..Allah yardımcınız olsun..umarım sorunlerınızı halledersiniz..

canım bence sorunu ciddi olabilir, eğer çok seviyorsan onun bu halini değiştirmen gerek, bunun için de yardım almasını iste, bir psikoloğa götür, ikna et, öfke sorununu çözsün canım, izmirdeysen psikolog önerebilirimmm

Geri