Almanya´daki melekler gelin tanisalim!

CaRiZmA

Vip Melek
Üye
Almanya´daki melekler gelin tanisalim!
gelinlik almanya gelinlikler almanya almanyada gelinlik almanyadaki gelinlikciler
Artik bi baslangic yapalim kizlar ne dersiniz, M.C. yorulmus bukadar is yapmis. Bence nerden katildigimizi yazalim önce bakalim kim kime yakin belki kapi komsusuyla görüsüyoruz haberimizin olmadan :D evet canlarim ben Meryem Karlsruhe´ye yakin kücük bir kasabada yasiyorum.....

Son düzenleme:
Cevap: Almanyada´ki melekler gelin tanisalim!

Evet kizlar ses seda yok sizden. Almancilar hadi tam olarak nerden katildiginizi yazinda bir baslangic yapalim.

Son düzenleme:
Cevap: --Konusuz--

Merhaba , ben almanya ya yeni geldim yani ithal gelinlerdenim :)) Konu basliklarina baktim ama benim sorumla ilgili oek bisey bulamadim umarim burdan bana yardimci lucak bir almanci melek bulabilirim ...Ben Frankfurtdanim ve burda kalici makyaj yapan ( ama iyi olucak gercekten) bir yer bulmaya calisiyorum ..( kaslarim icin ) daha önce yaptirdim 2 defa birincisi güzel olmustu ama 4 sene sonra renk attigi icin tekrar yaptirdim ama o tam bir felaketti ...Simdi aradan 3 sene gecti ve artik gerekli düzeltmeleride yaptirip yeniden yaptirmak istiyorum ve burda iyi bir yer ariyorum yardimci olabilirseniz sevinirim ... Simdiden tesekkürler..

Cevap: --Konusuz--

Vuslat bura bulusma platformu yani almanyada yasayan meleklerin bi sekilde bulusabilmeleri icin bi adim.
Senin sorun hakkinda ne yazikki bi fikrim yok ama bi kac arastirma yapacagim senin isine yarayacak birsey bulabilirsem sana pm atarim.

Cevap: Almanya´daki melekler gelin tanisalim!

SeLam Esra ben Stuttgart'ta yasiyorum merkezde ...AsLen BerLinLiyim orda dogdum ama uzun süredir stuttgart'ta yasiyorum :)

Süper esra bi kac kisiyi daha toparlayabilirsek bi bulusma düzenleye biliriz ne dersin? :D

iyi düsünmüssün mery bu konuyu acmakla,,,almanyali olan üye fazla yok galiba forumda göründügü gibi ama,,
neyse bende almanyadanim,,Groß-gerau cevresinde oturuyorum,, bakalim kimler bana yakinmisss.......

Geri