Almanya´daki melekler gelin tanisalim!

• Konbuyu başlatan CaRiZmA
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Selam

bir melek istiyor' Alıntı:
selam ben asuman bende almanyada yasayyan ithal gelinlerdenim :)) Bremende yasiyorum herkese selam, görüsmek üzere...
Merhaba Asuman,
bende bremendeyim canim,sen ne zaman geldin? Ben 4sene oldu...goruselim..bu ararada buradaki tum gurbetcilere cok cok selamlar

J

jupiter

Forum Okuru
slm gurbetcıler nasılsınız bakalım ben suanda bana göre gurbet normal olarakta asıl memleketimdeyim yanı baba ocagındayım..burda olmayı her ne kadar bu sekilde istemesemde hayatın cilveleriyle burdayız işte bakalım hayat bana daha ne şekiller sunacak...kendınıze cok ii bakın...

A

ahueda

Aktif Üye
Üye
slm kizlar nabersiniz bende yeni üye oldum

J

jupiter

Forum Okuru
eee yutdisi meleklerim ne ediyonuz nirelerdesiniz... weinachten geliyoooo hazirlik varmi yada yapaniniz varmi :D:D bizde yokta :D:D

C

canelif

Aktif Üye
Üye
slm bende almanyada yasiyorum.suttutgart cevresi tauberbishofheim.8.sene giriyorum.klasik bir laf ama gurbetlik zorrrrr:)

U

Uhud

Yeni Üye
Üye
Selam Arkadaslar kimse yokmu?

Bende yeni uyeyim köln den kimse yokmu tanisalim ins

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
bence almanyayi sevmiyorsaniz buradada yasamak zorunda degilsiniz.....
gidin geri türkiyeye... sizi tutan yok....

zehrayazici

zehrayazici

Hamiş Melek
Merhaba Gurbetci melekler bende almanyada yeniyim 1 ay oldu geleli cok sikici :(ben gutersloh ta yasiyorum bilefelde yakin burasi bir suru islerim var.eylulde kursum basliyor bakalim neler yasiycam cok zor Istanbul gibi bir yerden gelipte burda uyum saglamak...

A

aysen*

Aktif Üye
Üye
canim ya yeniymissin daha allah kolaylik versin.ben 93 ten beri fransadayim cok zorluklar yasadim.kurs olayi cok iyi dil ogren bosa gecirme derslerine dikkatini ver biz cat pat kulak misafirligiyle ogrendik.coluk cocuk ta olduktan sonra dah kolay oluyor netten gorusursun sevdiklerinlede ,bak biz telefona bile kulubeye giderdik.bize gore daha kolay alisirsin insallah.istanbuldan sonra hic bir yer cazip gelmiyor insana haklisin ne yapalim dogdugun yerdegil doydugun yer demisler nasibimiz buralarmis cnm.en siniride gec saatte canin bisey ister nerdeeee yarini bekle yok oyle acik yer.bana her zaman yazabilirsin bir faydam olursa ne mutlu .

zehrayazici

zehrayazici

Hamiş Melek
aysen*' Alıntı:
canim ya yeniymissin daha allah kolaylik versin.ben 93 ten beri fransadayim cok zorluklar yasadim.kurs olayi cok iyi dil ogren bosa gecirme derslerine dikkatini ver biz cat pat kulak misafirligiyle ogrendik.coluk cocuk ta olduktan sonra dah kolay oluyor netten gorusursun sevdiklerinlede ,bak biz telefona bile kulubeye giderdik.bize gore daha kolay alisirsin insallah.istanbuldan sonra hic bir yer cazip gelmiyor insana haklisin ne yapalim dogdugun yerdegil doydugun yer demisler nasibimiz buralarmis cnm.en siniride gec saatte canin bisey ister nerdeeee yarini bekle yok oyle acik yer.bana her zaman yazabilirsin bir faydam olursa ne mutlu .
Tesekkur ederim aysencigim evet malesef cok zor ama dedigin gibi senin zamaninda daha bir zormus insallah kursuma gidecegim basaracagim,tek kursla bitse :)daha meslek ogrenimi var ne bilim burasi cok zor geldi dedigin gibi gece bisey canin istiyo mecbur bekliyosun sabahi yada pazar gunu heryer kapali benim oturudugum yer cok buyuk deil su sira sadece spora gidiyorum eylulde de kursum basliyor Allahin izniyle basliycam ilgin icin tesekkur ederim canim..

smiley

smiley

Daimi Üye
Üye
bende almanyadan türkiyeye gidecegim Allah Kismet ederse 3 haftadan kizlar bende türkiyeye geriital edilenlerdenim hahaha

zehrayazici

zehrayazici

Hamiş Melek
smiley' Alıntı:
bende almanyadan türkiyeye gidecegim Allah Kismet ederse 3 haftadan kizlar bende türkiyeye geriital edilenlerdenim hahaha
Cok sanslisin o halde :)burdami yasiyordun tam anlmadim ama turkiye her sekilde iyi cok ozledim :(

zehrayazici

zehrayazici

Hamiş Melek
aysen*' Alıntı:
zhracim evlenip mi geldin yoksa okumaya filanmi cnm.
evet canim evlendim ugrastim 2 ay kursa gittim kazandim vizeyi aldim geldim....ama asil burda basliyormus zor hayat :(

A

aysen*

Aktif Üye
Üye
inan simdi ugrastiklarin yanina kar kalacak .dilin olacak meslegin olacak kimseye karsi boynun egri mudanali olmayacaksin yarin ne olacagii bilemeyiz sen ayaklarinin ustune durabilki kendine guvenin olsun.bizim kusak cok seylere boyun eydi sirf yapacak birseyi olmadigi icin.insallah hersey cok iyi gider allah kimseyi yuvasinda huzursuz etmesin ama dedigim gibi sen bilezigi koluna takta zarari olmaz esine destek olur ailenizi daha iyi sartlarda yasatirsiniz tum kalbimle sana kolayliklar diliyorum kardesim

A

aysen*

Aktif Üye
Üye
smiley' Alıntı:
smim smim naber kiz nerelerdesin bebis nasil ozledim seninle sohbet etmeyi

A

aysen*

Aktif Üye
Üye
aysen*' Alıntı:
smim smim naber kiz nerelerdesin bebis nasil ozledim seninle sohbet etmeyi
yerlesiyormusun tr ye yoksa dunya iste kimi geliyo kimi gidiyor.hkkinizda hayirlisi olsun cnm

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
tuqqce Almanya Melekleri 12
elvin berfin Almanya Melekleri 5
CaRiZmA Almanya Melekleri 4