Almanya´daki melekler gelin tanisalim!

Merhaba Gurbetci melekler bende almanyada yeniyim 1 ay oldu geleli cok sikici :(ben gutersloh ta yasiyorum bilefelde yakin burasi bir suru islerim var.eylulde kursum basliyor bakalim neler yasiycam cok zor Istanbul gibi bir yerden gelipte burda uyum saglamak...

canim ya yeniymissin daha allah kolaylik versin.ben 93 ten beri fransadayim cok zorluklar yasadim.kurs olayi cok iyi dil ogren bosa gecirme derslerine dikkatini ver biz cat pat kulak misafirligiyle ogrendik.coluk cocuk ta olduktan sonra dah kolay oluyor netten gorusursun sevdiklerinlede ,bak biz telefona bile kulubeye giderdik.bize gore daha kolay alisirsin insallah.istanbuldan sonra hic bir yer cazip gelmiyor insana haklisin ne yapalim dogdugun yerdegil doydugun yer demisler nasibimiz buralarmis cnm.en siniride gec saatte canin bisey ister nerdeeee yarini bekle yok oyle acik yer.bana her zaman yazabilirsin bir faydam olursa ne mutlu .

canim ya yeniymissin daha allah kolaylik versin.ben 93 ten beri fransadayim cok zorluklar yasadim.kurs olayi cok iyi dil ogren bosa gecirme derslerine dikkatini ver biz cat pat kulak misafirligiyle ogrendik.coluk cocuk ta olduktan sonra dah kolay oluyor netten gorusursun sevdiklerinlede ,bak biz telefona bile kulubeye giderdik.bize gore daha kolay alisirsin insallah.istanbuldan sonra hic bir yer cazip gelmiyor insana haklisin ne yapalim dogdugun yerdegil doydugun yer demisler nasibimiz buralarmis cnm.en siniride gec saatte canin bisey ister nerdeeee yarini bekle yok oyle acik yer.bana her zaman yazabilirsin bir faydam olursa ne mutlu .

Tesekkur ederim aysencigim evet malesef cok zor ama dedigin gibi senin zamaninda daha bir zormus insallah kursuma gidecegim basaracagim,tek kursla bitse :)daha meslek ogrenimi var ne bilim burasi cok zor geldi dedigin gibi gece bisey canin istiyo mecbur bekliyosun sabahi yada pazar gunu heryer kapali benim oturudugum yer cok buyuk deil su sira sadece spora gidiyorum eylulde de kursum basliyor Allahin izniyle basliycam ilgin icin tesekkur ederim canim..

inan simdi ugrastiklarin yanina kar kalacak .dilin olacak meslegin olacak kimseye karsi boynun egri mudanali olmayacaksin yarin ne olacagii bilemeyiz sen ayaklarinin ustune durabilki kendine guvenin olsun.bizim kusak cok seylere boyun eydi sirf yapacak birseyi olmadigi icin.insallah hersey cok iyi gider allah kimseyi yuvasinda huzursuz etmesin ama dedigim gibi sen bilezigi koluna takta zarari olmaz esine destek olur ailenizi daha iyi sartlarda yasatirsiniz tum kalbimle sana kolayliklar diliyorum kardesim

Geri