Almanyaya gelin gidiyorum!!

tuqqce

Daimi Üye
Üye
Almanyaya gelin gidiyorum!!
Melişlerimm ben evleniyorummm!!Nişanlım almanyada yaşıyor.Evlenince wuppertalda yaşıyacağız.Seneye nisan gibi evleniyoruz..Wuppertalda veya wuppertala yakın yerlerde yaşayan arkadaşlar var mı?

canım benim kuzuum bitanem ..rabbim gönlüne göre olanı verdi..inş çok mutlu olursun orda..seni çok özlücemm :uhu: seni seviyorum bebeiiimm..

Canım benim şimdiden mutluluklar diliyorum sana.Umarım bir ömür boyu mutlu olursun ve herşey gönlünce olur:)

Teşekkür ederim melişlerim güzel dilekleriniz için :)Kübram hayatımmm bende seni özlüyeceğim ama elbet geleceğim gelince görüşeceğiz yine eskisi gibi olmasada böyle yaparak üzüyosun ama beni :cry:

Son düzenleme:
Simdiden hayirli olsun canim hos faceden bi cok kez tebrik ettim ama :D neseki wuppertale uzagim ben gecen yil bidefa gittim yani dortmunda gittim wuppertalde bi tanidik vardi ona ugradik bide, güzel yer bizim Stuttgart kadar iyi olmasada idare eder :D:D

Simdiden hayirli olsun canim hos faceden bi cok kez tebrik ettim ama :D neseki wuppertale uzagim ben gecen yil bidefa gittim yani dortmunda gittim wuppertalde bi tanidik vardi ona ugradik bide, güzel yer bizim Stuttgart kadar iyi olmasada idare eder :D:D

Sağol carizmamm evet faceden çookk tebrik ettin bitanesinnn.Aşk olsunn wuppertalda güzeldirr laf yokk wuppertala :D :D

Canım benim tekrardan hayırlı olsun...Allah tamamına erdirsin...Çok mutlu olursun inşallah
Bende Berlin'e gelince ziyaretine gelirim artık wuppertala :D:D

Geri