Alperen Duymaz Kimdir? Bodrum Masalı(Ateş)

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Alperen Duymaz Kimdir? Bodrum Masalı(Ateş)
Kanal d ekranlarının yepyeni dizisi Bodrum Masalı ekranlara bomba gibi geldi. Güçlü oyuncu kadrosun da yer alan oyunculardan biri de Alperen Duymaz oldu..
Alperen duymaz dizi de çok varlıklı bir ailenin daha sonra mal varlıklarını kaybetmesi ile birlikte yokluk için de bulunan iki kardeşten Ateş karakterini canlandırıyor.

Genç kızlar tarafından oldukça beğeni kazanan genç yakışıklı oyuncu hakkın da bilgi edinmek isteyenler için kendisinin hayatı, yaşı, oynadığı dizi ve filmler hakkın da kısaca bilgileri bu konumuz da paylaşıyoruz.
afS9PnK5.jpg

Adı Soyadı: Alperen Duymaz
Doğum Tarihi: 1992
Nereli: Ankara, Türkiye
Burcu: Akrep
Kilosu: 73 kg
Boyu: 1.83 cm
Göz Rengi: Koyu kahverengi
Saç Rengi: Siyah
Eğitim Durumu: Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü
Sevgilisi: Bilinmiyor
Evli mi: Hayır
Eşi: Yok
instagram Hesabı: http://www.instagram.com/alperendymz
Twitter Hesabı: http://www.twitter.com/DuymazAlperen
Facebook Hesabı: -

Alperen Duymaz Kısaca Hayatı Biyografisi

Yakışıklı ve genç oyuncu Alperen Duymaz, 3 Kasım 1992 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Akrep burcu olan oyuncunun boyu bir metre seksen üç santim, ağırlığı ise yetmiş üç kilogramdır. Gözleri koyu kahverenginde olan oyuncunun saçları ise siyahtır. Ankara’da doğup büyümüş olan Alperen Duymaz, halen daha bu şehirde, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde, ikinci sınıf öğrencisi olarak eğitim görmeye devam etmektedir.

Oyunculuk kariyerine “Bodrum Masalı” isimli proje ile profesyonel anlamda adım atmıştır ve ardından “Acı Aşk” projesi ile devam etmiştir. Televizyonda izleyici karşısına çıkıp en çok ilgi çektiği yapımlardan bir tanesi de, orijinal ismiyle “Pretty Little Liars”dan uyarlanan “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisi ile çekmiş ve büyük bir çıkış yakalamıştır. Eğitimine halen daha Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nün ikinci sınıfında devam etmekte olan başarılı oyuncu, 2016 yılında yayınlanmaya Kanal D ekranlarında başlamış olan dikkat çekici yapım Kanıt: Ateş Üstünde isimli televizyon dizisinde Duygu Şen, Ahmet Olgun Sünear, Okday Korunan gibi başarılı ve tecrübeli isimlerle birlikte rol almaktadır.

Geri