Alt karin ağrısı yaşayanlar hamilelik mi bu acaba ?

Maviş95

Üye
Üye
Alt karin ağrısı yaşayanlar hamilelik mi bu acaba ?
Merhabalar, yumurtlama zamanında bi ilişkim oldu ve ilişkiden 2 3 gün sonra başlayan ve hala devam kasık ağrılarım mevcut. Bazen aciyor gibi bazen regli ağrısı bazen ise bıçak saplanır gibi bi ağrı. Karnim çok şiş ve sert. Adetime 5 gün kaldı. Acaba hamilelik ya da dış gebelik gibi bi durum mu var yoksa regliden mk kaynaklanıyor bilemiyorum. Test yaptırsam doğru sonuç alır mıyım onuda bilemiyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

Selamlar hayatım bu durumun hamilelik ile ilgisi malesef yok siz psikolojik hamilelik belirtisi yaşıyor olmalısınız. İki güne hamile kalamaz ve bu belirtileri asla yaşayamazsınız. Soğuk algınlığı ya da ilişkide mikrop kapma durumları olabilir. Bana kalır ise bu durum tamamen adetten kaynaklanıyor. Test yapmayın sonuç alamazsınız. Üç beş gün daha sabredin ben hamilelik olduğunu düşünmüyorum.

Selamlar hayatım bu durumun hamilelik ile ilgisi malesef yok siz psikolojik hamilelik belirtisi yaşıyor olmalısınız. İki güne hamile kalamaz ve bu belirtileri asla yaşayamazsınız. Soğuk algınlığı ya da ilişkide mikrop kapma durumları olabilir. Bana kalır ise bu durum tamamen adetten kaynaklanıyor. Test yapmayın sonuç alamazsınız. Üç beş gün daha sabredin ben hamilelik olduğunu düşünmüyorum.
Tabi 2 güne hamile kalamam haklisiniz ama acaba hala devam ediyor bu kasık agrim devamında olmuş olabilir mi acaba böyle bisi ? İlişkiden sonra bugün 12.gunum. gebelik testini ne zaman yapmamı önerirsiniz? :)

Hayatım adetinin üzerinden geçmesini bekle. Ama ben dayanamıyorum diyor isen iki hatta üç gün sonra kandan test yaptır ama hamile olma ihtimalin yok. Rahatlamak için yaptırabilirsin tatlım.

Hayatım adetinin üzerinden geçmesini bekle. Ama ben dayanamıyorum diyor isen iki hatta üç gün sonra kandan test yaptır ama hamile olma ihtimalin yok. Rahatlamak için yaptırabilirsin tatlım.
Size güveniyorum. Ne zaman herhangi bi sağlık sorunum oldugunda hep yardımcı olup gerek yok dediğinizde gercekten gereksiz kuruntu yaptığımı gordum. İstemsizce insan geriliyor. İnternet ortamında da belirtilerin de yaşadığım şeyleri görünce bayahi tedirgin oldum açıkçası. Ama sayenizde içim rahatladı. ❤❤

Yok hayatım yok rahat ol çok takıyorum rahatlamam gerekiyor dayanamıyorum diyor isen de git bir hastaneye kan testi ver baktır. :)

Geri