Altın Çilek Zayıflama Hapı Kullanan Var mı ?

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Altın Çilek Zayıflama Hapı Kullanan Var mı ?
altın çilek zayıflama hapı altın çilek kullanan varmı hapı kullananlar kullananlar altınçilek zayıflama
altin-9122.jpg

Merhaba meleklerim.Kilolarımdan şikayetçi olduğum için babam bana sürpriz yapıp zayıflama hapı almış internetten.Baktım araştırdım olumlu yorumlar da var olumsuz yorumlar da var.Ne yapacağım bilemiyorum.İade etmek istedim babamın ürünü aldığı siteyi aradım iade almıyoruz dedi sert de konuştum ama yemedi maalesef.:cry:

Şimdi bu hapı kullanırsam da işe yaramazsa babamın parası boşa gidecek.Kullanırsam sağlığımı bozarsa hem sağlığım hep param gidecek.Kullanmazsam çöpe atarsam yine para gidecek.Kullanırsam işe yararsa para boşa gitmemiş olacak.Yani ihtimal %25 :rtfm:

Ben de en iyisi buraya konu açayım meleklerimin fikirlerini alayım bir dedim.Gelen yorumlara göre karar vereceğim ne yapacağıma.Şimdilik rafa kaldırdım yani.Kullanan veya kullanan birini tanıyanınız varsa lütfen sadece evet işe yarıyor ya da hayır işe yaramıyor yazmanız bile yeterli olur.

Şimdiden teşekkürler.Sağlıcakla kalın...

ALTIN ÇİLEK YORUMLARI BU BAŞLIKTAN

Tatlımm bak ne dicem altın çilek denilen meyvesi özellıkle tadı çok güzel fiyatı baya pahalı gerçi ama yediğin zaman yeme hissini zayıflatıyor ve kilo kaybına yol açıyor. Yani hapını bilemem ama taa kendisi kilo vermen için ideall tabi alacak paran varsa .. en son ben merak edip almıştım kilosu 60 tl civarıydı kii içindede 1 avuçç gelio kabuğunu soyunca diimm sora sölemedi deme....

Canım altın çilek meyvesinin etkilerini biliyorum evet çok pahalı gerçekten ama alınmış bi ürün ortadayken bi de ona para harcamak mantıklı gelmedi şekerim .:)Yine de sağolasın...

çilek hapı

Arkadaşlar bu hap hiçbir işe yaramıyor annem kullandı. Asla tavsiye etmiyorum.

bencede bizzat kendim kullandım olmadı bişi hemde 2 kutu fakat tayzemin kızında işeyaradı o kiloverdi ben veremedim üstelik daha küloluydu 8 liloverdi 1kutudaben anlmadım bişi belk,ide sahteleri olabilir

sayın arkadaşlar...

altın çilek için güvenilir bir dostum kullanma şekline 40 gün boyunca düzenli uyacağına söz verirsen ben sanan kilo vermeni garanti ediyorum dedi altın çilek ile birlikte.bana aynı arkadaşım hediye olarakta aldı bu ürünü bende kullanmadım.çalışan birisiyim.eğer fayda görmek istiyorsan yada kullanmak istiyorsan ki başka çaren yok gibi görünüyor ve yan etkisi yok merak etme sadece kullanım prosüdürüne uy.olumsuz yorumlar düzenli kullanmayanların yorumlarıdır.sonra buraya etkisini yazarsın...

Geri