Altın Çilek Zayıflama Hapı Kullanan Var mı ?

aynı ürün aynı marka şuan kullanıyorum ve 10günde 2.5 kilo vermışim sadece yediklerime biraz dikkat ettim. düzenli olarak kullanırsan ve elınden geldıgınce bol su ıcersen mutlaka yararını göreceksındır hiçbir yan etkiside yok :)

Yardım

yaa bende 15 yaşımdayım 78 kiLoyum 1.69 civarı boyum çok rahatsız oluyorum kiLomdan aLtın çiLeği araştırıyorum annem aLıcak noLur bişey syLeyin ?? kuLLananLar söyLesin ben aLtın çileğin zayıflattıqına inanıyorum ama 1 ayda ne kadar verebilirim 2 ayda ne kadar verebilirim ?* kullanmayanlar yada işe yaramadıqını idda edenLer cvp vermesin!

ya gerçektende yalanmış sakın denemeyin yazık ya insanları kandırıyolar

yalan olsa bu kadar neden önersinlerki deneyenler buraya yazsada doğru olup olmadığını kabullenmiyorsunuz bende yararlı olduğunu düşünüyorum..

altın çilek kullanmayın onermeyenler cevap vermesın demıssınız ama gercekler acıdır unutmayın;)) ben bızzat bu sektorde oldugum ıcın sıze onermıyorum bıldgm ıcın onermıyorum altın cılek zayıflatmaz arkadaslar alıp bosa paranızı sokaga atmayın ama zayıflatan baska urun onerebılırım sıze o da bıtkısel bır urun maurers zayıflama kapsulunu kullanabılırsınız bu urun gercekten kılo verdırıo bakın sız zaten bogazınızı eger kendınız tutabılıosanız altın cılekle alakası yok zayıflamanızın maurers ıstahınızın kapanmasını saglıo bol su ıcırıo kullanırsanız bu urunu kullanın bende soylemesı.....

altın çilek hapı

merhaba arkadaşlar.bir arkadaşım vardı 127 kg gördüğümde giydiği elbise bol geliyordu zayıflamışsın diyetmi yapıyorsun dedim altın çilek hapı kullandığını söyledi 7 kg vermiş 1 ayda.eşide 4 kg vermiş benim fazla bi kilo sorunum yok söyle 3-5 kg bende vereyim dedim ve bir kutu sipariş ettim.daha elime geçmedi.

ama insanlar çıldırmış gibi bunu kullanıyorlar.deneyip göreceğiz.telefondagörüştüğüm kişi 100 bin kutu sattık dedi.çok büyük bir rakam.şimdi şu marka desem reklam olur yandaş dersiniz.

bugün kullanmaya yeni başlayan biriyle konuştum.ishal yapıyor dedi.eczaneden almış

zayıflayan arkadasım cok su içirdiğini ve tokluk hissi verdiğini söyledi.
bence bir kutu alıp deneyin etkisini görürseniz devam edin

radyoda satılanlar orjinal diye biliyorum ben :) bünyeye göre değişiyor herhalde arkadasta etki etti tek gördüğüm kisi o suanda kilo veren

Olumlu yazan kayıtsız üyeler

Yazık yaa insanlar üç beş kuruş için nasıl da insan sağlığıyla oynuyorlar. gerçekten yazıkları olsun. Hap kullanıp da ölen o kadıncağızın vebalini hanginiz ödeyecek şimdi. İnsanlık ölmüş kardeşim başka bir şey demiyorum. Utanıyorum lan sizin gibi insanlarla aynı ülkede yaşadığıma... Yazık bu kadar mı düştünüz. Zalimler için yaşasın cehennem.

altın çilek

arkadaşlar günde bi tane yerseniz daha çabuk etki ediyor günde iki tane falan deil sadece bir tane yenmeli gittigim eczanedeki eczacı nın tavsiyesi buydu hakkaten iki tane yiyince daha da şişmanladım ama br tane yiyince zayıflamaya başladım

Geri