Aman Allahım hamileyim!!!

077753-4609_235629260p-7312.gif

Walla adminim ve bütün melek arkadaslarım sayenizde sabaha ağlayarak başladım... Çok duygulandım ve göz yaşlarıma hakim olamadım.. Patır patır döküldüler....
Ağlayarak edilen duanın dahada çabuk kabul olunacağına inanaraktan hepinize dua ettim.. Rabbim hepinizin adına ne hayırlı ise onu nassip etsinn.. Yoktan var eden rabbim kimsenin boyununu bükük bırakmazz... Rabbin dermansız derttler vermesinnn... Herkesin göbüşünü kucagını doldursunn.. İçindede ben dahil... Amin...
amin canım aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

niye agladın cnm

emeğinize sağlık çok güzel yazmışsınız benim hamileliklerim geldi aklıma allah herkesin bebişini ana babasına bağışlasın

Rabbim her kadına anne olmayı hayırlı evlatlar yetiştirmeyi. nasip etsin..böyle güzel anılarınızı paylaştığınız için cok sağolun.inanın okurken cok

çok güzel olmuş ya zaten bebekler sürprizleri seviyo beklersen gelmiyo umudunu yitirince geliyo genelde çünki herkes öyle diyo...ben de 3 aydır bekliyorum ama o ilk ayki heyecanım kalmadı insan ister istemez daha olmaz psikolojisine giriyo...

o kadar güzel örnekler war ki burda...okurken resmen ağladım.hele Mawinin yazdığı bu anlamlı sözden sonra tutamadım kendimi...

'üzülmee !! bir yandan korku bir yandan ümidin varsa iki kanatlı oLursun..Tek kanatla uçamazsınn zaten..Üzülme !!sopayLa Kilime vuranın gayesi,kilimi dövmek değİl Tozu almaktır..Allah sana sıkıntı vermekLe tozunu,kirini alır,Niye kederlenirsin?..Üzülme !! taş taşlıktan geçmedikçe parmaklara yüzük olamaz.Yüzük olmayı dileyen taş ezilmeyi yontulmayı göze almalıdır..(MEVLANA)

mavi ilk sayfadaki mesajını okudum çok hoşuma gitti allah mutluluğuna mutluluk katsın canım. eşinin gebelik testini klima parçası zannetmesi gergekten çok hoş

Geri