amasyanın melekleri nerdesiniz kııııııı

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
amasyanın melekleri nerdesiniz kııııııı
kııııııı
Amasya_03.jpg

amasya ırmak kenarından görünüm..amasya kalesi mağaralarından görünümmm...

amasya_jpg.jpg

amasya kalesiii gece....

amasya1.jpg

amasya evleriiii

amasya2.jpg
Amasya Evleri

amasya4.jpg
Ferhat İle Şirin​

amasya5.jpg
Kaleden Görünüm​

amasya6.jpg
Strados​

amasya7.jpg
Kral Mezarları​

amasya8.jpg
Yeşilırmak Kıyısı​

amasya9.jpg
Genel Görünüm​

amasya10.jpg
Kral Mezarları​

bana göre kücük cennett... çok hoş ve her yer tarih kokuyor..aşk şehri; ferhat ve şirinin şehrii...

Cevap: amasyanın melekleri nerdesiniz kııııııı

benimi çağırdın kıııııı geldim geldim....ben gezdim oraları hep canım amasya merzıfonluyum güzeldir memleketım ama hiç gitmiyorum ben....resimlerde bir harika olmuş keşkek varmı keşkek bide haşhaşlı çörekk

Amanin biri haşhaşlı çörekmi dedii..Hani nerde? Gelin kızlar ben yapayım size haşhaşlı çörekleri,birde çay.. ohhhh..afiyet olsun..

aneyyyyy cevızde atcanmı içine vijdancım sarı burma tatlısda varmı yanında anacım bıde yaprak sarması hani şu bizin usulden olan bohça gibi baklalı.adresi alam vijdan:23:

Canım sen otobüse bin ben seni alırım..Benimde canım çekti şimdi..Yarın yapayım en iyisi..

ben otobuse hiç bınemem sigara saolsun uçakla samsun urdan amasya hazırlan vijdan sabah kahvaltıda ordayım canım...anammm ya memleketimin insanı ne kadar gönlü açık belli oluyo sağol vijdanım

yha gelin yerinde yiyelim ben yapamasamda alırım size en tazesinden canın annelerim benim kurban olsun size kızınızz...

keskek1.jpg

ahanda keşkek ha birde çay ve haşhaşlımı vardı buyrun buyrun afiyet olsun meleklerim benimmmmmm

dfa1883cec9c07e2f092baf725cc9fc8.jpg

c.jpg
buyrun çaylarda geldiiii afiyet bal şeker lokum olsun canlarımmmmm

amanın esra bunlar ne şimdi canım çekti bana bişey olursa hiçmi düşünmüyon bacım görüntüye bak ya...varya o ırmağın kenarında bir restorantta bunların hepsınden yedım dedim ahçıyı görmek istiyorum sözde alıp istanbula getirecem sırf yemek yapması için ahçı bi geldi ne görelim 60 65 yaşında bi teyze dedi kızım ben gelemem oralara zaten bende getıremezdım ayy nerden geldi şimdi aklıma teyzeyi anmış oldum umarım yaşıyodur ve harika yemekler yapmaya devam ediyodur

Geri