Amigurumi magnet yapılışı modelleri çok tatlılar

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Amigurumi magnet yapılışı modelleri çok tatlılar
Amigurumi magnet modelleri amigurumi magnet yapılışı amigurumi magnet yapımı ve daha fazlası Melekler FORUM'da.

AMİGURUMİ YAPMAK ÇOK EĞLENCELİ

Amigurumi yapmaya başlamadan önce örgünün ö sünü bilmeyen ben şuan neler yapabildiğimi görseniz şaşırırsınız. İlk yapmaya nasıl başladığım ise ikizlerim var ve onlar için başladım biraz da. Hazır aldığımız oyuncaklar hem biraz pahalı kaçıyor ucuz olanlarını da sağlıklı bulmuyordum. Bu örgü oyuncak işine yavaştan girdim tabi öyle amigurumi ipi filan değil kendimi deneme aşamasıydayım. Becerirsem zaten yavaş yavaş her bir şey alırım kendime dedim. İlk örgü oyuncak tabii ki çok hoş olmadı acemiliğimi attım diyelim onda. Sonrakiler tariflere de bakarak yapınca aldı yürüdü. Kendime amigurumi ipi sipariş ettim göz tığ derken kendimi amigurumi yaparken buldum. Yaptıkça keyif aldım yaptıkça hoşuma daha da fazla gitti bunlar. Benim kızlar da o zaman epey küçüklerdi pek bir şey anlamıyorlardı ama büyüyünce biliyordum ki bunlarla keyifle oynayacaklar ki öyle de oldu çok şükür şuan o oyuncaklarla oynarken ben bile keyif alıyorum içim rahat ediyor. Bu yazımızdan amigurumi tavşan yapımına bakabilirsiniz.

amigurumi kiraz magnet.jpg

AMİGURUMİ MAGNET YAPMAK ÇOK KOLAY

Amigurumi büyük bebeklere göre magnetler küçük olmaları sebebiyle daha kolay ve hızlı bitiyorlar. Magnet yapmayı da denedim hanımlar. Kelebek magnet yaptım ama buzdolabına asmadım. Sizler küçük yapıp buzdolabınıza mıknatıslayıp tutturabilirsiniz. Ben de uzun çöp şiş kürdana taktım yine küçük magnet tarzında yaptığım güller kalpler çok tatlı oldular. Küçük plastik kovanın içine rengarenk yaptığım güller ve kalplerimi çöp şişlere batırıp doldurdum harika bir görünüm oldu. Aslında mıknatıs aldığımda birkaç tanesi ile magnet yapabilirim. Kalp kelebek gül uğur böceği ya da farklı şekillerde magnet tarifi kolayca da bulabilirsiniz. Ben size yazımızın en sonunda benim yaptığım kelebek magnet yapılışı nasıl olur tarifinin linkini paylaşacağım hanımlar. Aslında ufak amigurumi modeller yapması daha kolay ve hemen bittiği için sıkılmıyorsunuz gerçi ben büyük modelleri yaparken de sıkılmıyorum ama :) Magnetler biraz küçük de olduğu için dikimi ve örmesi için biraz uğraştırıcı olabilir. Parçalar ufak olduğu için ilerlemek zor olabiliyor. Hemen altta ki gül magneti bana ait hanımlar.

amigurumi gül magnet.jpg

AMİGURUMİ MAGNET MODELLERİ

Dilerseniz içi doldurulan magnetlerden yapın dilerseniz de elyafla doldurmaya gerek olmayan magnetler de var onlardan da yapabilirsiniz. Kelebek magnetini yaparken çok keyif almıştım ama tabii parçalar küçük olduğu için örerken biraz uğraştırıcı olabiliyor. Bunları yapıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Çok sevimli tatlı görünüyor gerçekten. Yaptıkça eliniz alışıyor ve bırakamıyorsunuz inanın bana. Bir de amigurumi bana daha eğlenceli geliyor arkadaşlar örneğin elime bir havlu kenarı dantel filan alsam sıkıntıdan patlarım yapmak içimden gelmez yani. Yapacağınız bu magnet türü örgüleri anahtarlık olarak da kullanabilirsiniz yukarıdaki kiraz örneğindeki gibi. Bakın hemen aşağıda kelebek magnetim var benim yaptığım gül magnetlerimi de bu şekil süslü kovaya koydum güzel bir gül demeti yaptım.

amigurumi kelebek magnet.jpg

Geri