Anadolu yakasında işinin ehli kuaför önerilerinizi bekliyorum.

betül 81

Yeni Üye
Üye
Anadolu yakasında işinin ehli kuaför önerilerinizi bekliyorum.
fatih kuaför ümraniye ümraniye fatih kuaför ümraniyedeki kuaförler iletişim ehli
Ümraniye'de oturuyorum her saçımı boyattığımda mahvettiler saçımı artık benimde gideceğim iyi bir kuaför olsun istiyorum saçım deneme tahtası gibi bir türlü istediğim rengi tutturamıyolar ama boyatmakta istiyorum yine ama nereye gidicem yardım edin kızlar eşimden boya parasını kopardım ama kuaför yok bulamıyorum aslında erkek kuaförler daha iyi bu konuda ama kapalı olunca gidemiyoruz,kapalıyız diyede pek önemsemiyorlar zaten.

Tatlım senin için biraz araştırma yaptım... bir hüseyini birde fatih kuaförü çok övüyorlar bilmiyorum hiç gittin mi

hüseyinin adresi teli:

Atatürk Mah.Alemdağ Cad.
Karanfil Sok. Ümraniye İş Merkezi
Kat.1 Darie: 3
Ümraniye / İSTANBUL

birde belediyenin orda exe varmışş bilmiyorum bunlar ümraniyenin en iyileriymiş...

teşekkür ederim bilgin için Fatih kuaförü duydum sanırım erkek ilgileniyo ama kapalı olduğum için tereddütteydim,Exe yi bi araştırayım bakalım.Yakında evlilik yıldönümümüz varda değişiklik yapmak istiyorum eşime adamın karşısına korkunç bir vaziyette çıkmıyım sonra

merhaba betül gezinirken tesadüfen yazını gördüm.Bu konuda sana yardım edebilirim.seninle aynı sorunları yaşamışız hemen hemen benimde saçımı mahvettiler kullanamaz hale getirdiler.Sonra arkadaşımın ablası NİSAN KUAFÖR diye bi kuaföre gidiyormuş.Sıkıntımı arkadaşım anlatınca bana orayı tavsiye ettiler.Büyük bir tereddütle gittim başta. Çünkü artık hiçbir kuaföre güvenim yoktu.Arkadaşım ikna etti beni ve şuan iyiki tavsiyesine uymuşum diyorum.Bende tesettürlüyüm ve sıkıntı olacak şeyleri hemen hemen sende bilirsin.Nisan kuaföre ilk gittiğimde çok güzel karşılandım müşteri memnuniyeti onlarda öncelikli bir konu çok ilgilendiler benimle ve benim nisan kuaföre bakış açımı pozitif hale getirdiler.Çok güçlü ve tecrübeli bir kadrosu var profesyönellik ön sırada.İki şubeleri var ve bize ait tesettür bölümleri var ayrıca işinde usta olan bayan elemanlar ilgilendi benimle.Onlara ne istediğimi açıkca belirttim ve tam anlamıyla derdimi anladılar ve şuan saçımdan da kuaförümden de çok memnunum.NİSAN KUAFÖR sanada tavsiyemdir.web adresini verim ben sana ordan bilgilerine ulaşırsın ve sana garanti veriyorum beni dinle pişman olmayacaksın.Web adresi www.nisankuafor.com .MUTLAKA GİTMELİSİN....

Arkadaşlar karanfil sokak no 12 de melis kuaför deneyebilirsiniz sadece bayanlar çalışıyor kız çok kaliteli iş yapıyor tavsiye ederim herkese.

arkadaşlar benim tavsiyem en iyi personele sahip ve bu işi çok iyi bilen kuaför seyfi sağlam kuaför ağaoğlu my city sosyal tesis içerisinde fiyat olarakta çok iyi kalite arayan buraya gidebilir...tel 0216 313 98 97 ümraniye çakmak

özellikle kapalı bayanlar için benim önerim AS Kuaför ve güzellik salonu. zaten oradaki arkadaşta kapalı ve sadece bayanlar çalışıyor. kendisi aynı zamanda güzellik uzmanı ve işinin ehli.

Ozellikle nisan kuaförde Tesettür bolumunde ılgılenen esın hanım dıye bır bayan var gercekten işin ehli dıyebılırım sıze

Kızlar ben kadıköy 19 mayıs mah. asukuaför e gidiyorum. Reklam olarak algılamayın ama 3 senedir aynı kuaföre gidiyorum. Çalışanların hepsi bayan o yüzden çok rahatım ayrıca dükkan sahibi Asu Hanım inanılmaz kaliteli bir insan ve işinde çok iyi. Çalışanlar çok güler yüzlü ve benim için ayrıca önemli olan konu temizlik. Kesinlikle temiz ve hijen bir salon. Fiyatlarıda oldukça uygun .Bu arada gidince türk kahvesi içmeyi unutmayın harika yapıyorlar

Geri