Anal i̇lişki yaşadım ve adetimin üzerinden 1-2 gün geçti hamilemiyim ?

Beautyy0202

Üye
Üye
Anal i̇lişki yaşadım ve adetimin üzerinden 1-2 gün geçti hamilemiyim ?
Merhaba tüm adet belirtilerim var fakat ara ara sancı giriyor ama adet olmadım. Bu ay sevgilimle anal ilişki yaşadık boşalma sözkonusu değildi o da panik olduğu için bana söylüyor 2 gün geçti diye stres yapıyorum acaba bir problem var mı içimi rahatlatmak için idrar testi yapabilir miyim ?

Selamlar konu başlığında düzenleme yaptık. Onun haricinde siz test yapmışsınız ve negatif çıktı. Zaten anal ilişkilerde hamilelik riski yoktur boşuna kuruntu yapmayın kesinlikle hamile kalamazdınız zaten. Muhtemelen bi kaç güne adet olursunuz ama lütfen stres durumunu ortadan kaldırın. Sevgiler.

@SadmiN adminim 1,30 saat önce 2 bardak soğan suyu içtim ve içmeden 1 saat önce de testi tekrarladım.. Test negatif yine, biraz önce pembe renkli bi kanla kanamam başladı kanamam başlamayana kadar ağrım vardı ve 2 gün öncesine kadar da hep ağrım oldu, bu kanama yerleşme kanaması değildir demi ? yani şu andan itibaren kesinlikle değilim diyebilir miyiz ? :)

@SadmiN adminim 1,30 saat önce 2 bardak soğan suyu içtim ve içmeden 1 saat önce de testi tekrarladım.. Test negatif yine, biraz önce pembe renkli bi kanla kanamam başladı kanamam başlamayana kadar ağrım vardı ve 2 gün öncesine kadar da hep ağrım oldu, bu kanama yerleşme kanaması değildir demi ? yani şu andan itibaren kesinlikle değilim diyebilir miyiz ? :)
Mrb adetiniz oldunuz mu duzenli

Geri