Anal ilişki ile Kızlığım bozulmuşmudur?

Defneyigt

Yeni Üye
Üye
Anal ilişki ile Kızlığım bozulmuşmudur?
Selam arkadaşlar ben sevgilimle ilişki yaşadım anal yani arkadan denedik başta ama ben genital bölgemi görmesinden utandım sadece kendi eliyle ve benim elimle bulmaya çalıştık ki arkadan denedik baya zorladık hatta canım acıdı sonra peçeteye sildiğimde kırmızıda değil pembede değil orta renk bi kan geldi şüphelendim vajinaya kızlıga mı denk getirip zarar verdi acaba diye ama onun penisinde kan yoktu yatakta vs de sadece ben silince bir damladan da az belki geldi zedelenmiş midir yoksa lütfen görüşlerinizi paylaşın çok telaşlıyım ağrı veya yanma yok

Selamlar defne yani anal ilişkinin ajinal ilişkiden farkı vardır muhtemelen vajinana denk gelmemiştir anal ile vajina arasında bir bağlantı asla bulunmamaktadır peki kan neden olmuş dersen zorlanmadan dolayı poponda yırtılma olmuştur telaş yapma. Kızlığının bozulduğunu düşünmüyorum.

Selamlar defne yani anal ilişkinin ajinal ilişkiden farkı vardır muhtemelen vajinana denk gelmemiştir anal ile vajina arasında bir bağlantı asla bulunmamaktadır peki kan neden olmuş dersen zorlanmadan dolayı poponda yırtılma olmuştur telaş yapma. Kızlığının bozulduğunu düşünmüyorum.
Teşekkür ederim ilgilenip yazdıgınız için

Geri