Angeline Jolie'nin muhteşem evi

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Angeline Jolie'nin muhteşem evi
angeline jolienin evi, angelina jolie ev dekorasyonu
Dünyaca ünlü sinema oyuncusu Angeline Jolie, son zamanlar da oldukça zor günler geçiriyor. Uzun bir süredir evli olduğu kendi gibi sinema starı Brad Pitt ile boşanma aşamasın da olan Angeline Jolie, kiralık bir eve taşındı.

California da kiraladığı muhteşem saray yavrusu evin dekorasyonu ise muhteşem güzellikte...Angelina Jolie'nin kiraladığı evin sahibi ise ünlü oyunculardan Charlie Sheen'in eski eşi Denise Richards'ha ait...

Sizler için Angeline Jolie'nin yeni evinin görüntülerini ve dekorasyonunu paylaşıyoruz.

angelina-jolie.jpg

Malibu'dan California'ya taşınan Jolie'nin yeni evi 770 metrekare. Üstelik bu evin kirası da diğerine göre daha düşük. Angelina Jolie, yeni taşındığı eve ayda 30 bin dolar (90 bin TL) ödüyor.

Evin, ABD'li aktör Charlie Sheen'in eski eşi oyuncu Denise Richards'a ait olduğu öğrenildi.

Altı yatak odalı ve sekiz banyolu evin ayrıca 800 metrekarelik yazlık ev kısmı da bulunuyor.

14756714380.47671800.JPG

Evin iki yüzme havuzu ve bir örneği Hugh Hefner'ın Playboy evinde olan yapay mağarası da var.

Evde, gece kulübü tarzı girişi olan geniş bir bar kısmı bulunuyor.

Tavandan yere kadar inen kırmızı kadife perdelerle süslenmiş evde, bir de şarap tadım odası mevcut.

14756715490.39109800.JPG

Dev avizeli yemek odası, 10 sandalyeli. Özel gurme mutfağı paslanmaz çelik malzemelerden yapılmış.

Eve Richards tarafından ektstra büyüklükte bir yatak odası ve banyo eklenmiş.

14756714550.95297000.JPG

Ayrıca içinde şöminesi de olan bir giyinme odası bulunuyor.

Pastel tonlarda dekore edilmiş yatak odası beyaz halıyla kaplanmış.

Evden ayrı olarak inşa edilmiş olan yazlık ev kısmında barbekü, dışarıda yer alan bir mutfak ve dinlenme alanı bulunuyor.

14756714700.96120000.JPG

Evcil hayvan odasının da bulunduğu evde, bu oda köpeklerin rahatça oynayabilecekleri bir bahçeye açılıyor.

Richards bu evden 2008 yılında taşındı ve 7,75 milyon dolarlık eve birçok tadilat yaptırdı.

14756714840.07291100.JPG

Ocak ayında fiyatını 7,3 milyon dolara indiren Richards, alıcı bulamayınca tekrar 6,895 milyon dolara indirdi. Evi satamayınca kiraya vermeyi tercih etti.
14756715010.32740400.JPG

ben çok üzüldüm ya bunlara niye boşanıyorlar ki çok yakışıyorlardı birbirlerine angeline jolie çok güzel bir kadın kocası brad pitt çok yakışıklı hem kendilerinin hemde evlatlık aldıkları bi sürü çocuklarıda var keşke boşanmasalar hayır işlerini de çok seviyorlar

Geri