Angeline Jolie'ye benzemek için bu hale geldi!

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Angeline Jolie'ye benzemek için bu hale geldi!
estetik faciaları, estetik kazaları ile ilgili bilgiler sizlerle..

Dünyaca ünlü güzel oyuncu Angelina Jolie hayranı olan iranlı bir kadın geçirdiği estetik operasyonlar sonrası tanınmaz bir hale geldi..

Sonu hüsranla biten estetik faciaları olaylarına bir yenisi daha eklenerek bundan iranlı bir kadın da nasibini alarak tanınmayacak hale geldi.

estetik1.jpg

estetik1.jpg
estetik2.jpg
estetik3.jpg
estetik4.jpg

Angelina Jolie'ye benzemek uğruna önce aylarca diyet yaparak 40 kiloya kadar düşen iranlı kadın geçirdiği estetik operasyonlar için de bir servet harcadı.

Ama ne yazık ki sizin de gördüğünüz üzere estetik facialarına uğrayan kişiler listesin de artık bu kadın da var...

29 yaşın da ki bu iranlı kadının adı da Sahar tabar.. Sahar Tabar'ı görenler tanıyamıyor ve insanlıktan çıkan bu görüntüsü ile büyük tepki çekiyor.

şimdi ne desem bilemedim ki yani eleştiri yapsam günah olacak ama sonuçta kendi eliyle bu hale gelmiş ben bakarken bile kötü oldum kendisi kendini nasıl hissediyor acaba angelina jolie güzel bir kadın okey ama sırf ona benzemek için de bu kadar insanlıktan çıkan bir görüntü olmamalıydı çok kötü olmuş korku filmlerinde oynayanlara benzemiş aynı yazık etmiş kendine

Ayyy yazık ne hale gelmiş yeminle karşıma çıksa pat diye düşer bayılırm. Şimdi buda kendini ne kadar güzelim diye düşünüyordur . Ne gerek var Allah aşkına Allahın verdiği güzelliğe insan nasıl kıyar. Zaten bu estetik ameliyatlar o kadar yaygınlaştıki kadınların hepsi aynı tornadan fırlamış gibi benziyorlar. Bu kadında angeline joliye benzememiş bildiğin öcüye benzemiş . Ayyy birde öpücük vermezmi hahahaha

Geri