Ankara İncek Aquapark

T

TİTAN

Forum Okuru
ankara aquapark ankara incek aquapark incek
ankara incek aquapark, iletişim bilgileri, yeri, tanıtımı, resimleri, ile ilgili bilgiler burada meleklerSevgili melekler,
Ankara İncek Aquapark ile ilgili tanıtım şöyle;

Ankara’daki aquapark alternatiflerinden birisi de Olimpic park hotel Ankara bünyesindeki İncek Aquapark. İncek’teki aqua park 4 yıldızlı konfor ile spor ve eğlenceyi bir araya getirmekte. Peki Ankara Aquapark incek’te neler var?

Ankara Aqua park İncekte yaz boyunca havuz keyfini sınırsızca yaşamanız mümkün. Nezih bir ortam eğlenceli ve renkli aktivitelerle dolu saatler geçirebileceğiniz Ankara Aquapark’ta su kaydıraklarında vakit geçirebilirsiniz. Damsız (bayan partnersiz) girilemeyen tesise sezonluk üye olduğunuz takdirde VIP kartı edinmeniz mümkün. Sezonluk üyelik şehir fırsatı, markapon gibi kampanyalarda 200 TL’ye bulunabilir.

İncek Aqua park günlük giriş ücreti hafta içi 30 TL’den başlamakta. 0-6 yaş arası çocukların ücretsiz, 7-12 yaş arası çocukların %30 indirimli tarifeden faydalanması mümkün. Çocuk havuzunun da bulunduğu tesiste yüzme kursu bulunmuyor. Haziran-Eylül döneminde sezonun açık olduğu İncek aquapark, saat 10:00-18:00 saatleri arasında açık.


Olympic park otel spor merkezinde basketbol sahaları, fitness, tenis kortları ve kapalı yüzme havuzu bulunmakta. Üyelik sisteminin henüz bulunmadığı tesisten saatlik ücret karşılığında faydalanabilirsiniz.

Ankara İncek Aquapark iletişim bilgileri:
Adres: Konya Yolu Ahlatlıbel Girişi Gölbaşı Kızılçaşar köyü 8. km. İncek / ANKARA
Telefon: 0 312 460 18 01 -PBX -07

İncek Aqua park Servis saatleri
Hafta içi: 10:30-12:30, Hafta sonu: 10:30-11:30-12:30-13:30 (şehir merkezi-Ankara Aqua park)

Dönüş servis: 17:00-18:00 saatleri arasında (İncek Aqua Park-Şehir Merkezi)

Servis hareket yeri: Kızılay Kumrular Sokak köşesi ve Ümitköy Galeria önü

 
Üst