ankarada rahim filmi çektirenler!!! yardım lütfen!!!

AySn87

Yeni Üye
Üye
ankarada rahim filmi çektirenler!!! yardım lütfen!!!
kızlar doktorum rahim filmi çekelim dedi ama hastane özel olduğu için 350 tl istediler.devlet hastanesinde ücretsiz çekiyorlar.kafam çok karıştı :S önerisi olan var mı? yardım edin lütfen...

ben antaladayım özelde cektirdim 4 ay önce 200 normale cekiyolar 250 ye anestezili cekiyolar devlette cekmiyolar diye duydum ben doğprumu bilmiyorum ama

canım bende kasım da çektirdim ,,250 ye çektirdim tarsus da..ama inan özel de olmasının tek avantajı doktorun çok ilgili ve çok iyi davranıyor.devlet hastahanesi nasıl bilemem ama ben çok memnun kaldım...hem hsg işlemini kendi yaptı.sanırım devlette röntgen çeken kişi yapıyormuşş,doktor daha çok özverili davranıyor..

devlet hastanesinde çekiolar cnm az önce sordum herangi bi ücrette almıyorlar,bazı foruları okudum ankara zübeyde hanımda çektirenler var doğum hastanesi memnun kalmışlar ama yine de tedirgin oluorum.kimi çok zor dio kimi çk kolay :S

Ben çağ hastanesinde dr erol bayraktara gitmiştim. onun anlaşmalı olduğu radyoloji merkezi var. beni oraya göndermişti ve kendisi gelip bizzat filmi çekmişti. 400 tl idi galiba. ya da 350 net hatırlayamadım. fakat dr la konuşunca galiba indirim yaptırabiliyormuş. bizde çektirdikten sonra öğrendik.

devlet hastanelerinde çekiliyor mu bilmiyorum ama güvenli bir yerde olması şart. ben sorun yaşamamıştım. kolay gelsin.

aysn cektir bence cnm imkanın varsa cünkü cok faydalı olduğunu söylüyorlar benim dr da öle demişti ilk 6 ayda hamiş kalma olasılığın artıyo

lavişim çektirmeyi bende düşünüorum da istedikleri fiyat su an benim için fazla,devlette çektirsem die düşünüorum bu seferde karar veremiyorum,kafam karışık yani :S

kızlar doktorum rahim filmi çekelim dedi ama hastane özel olduğu için 350 tl istediler.devlet hastanesinde ücretsiz çekiyorlar.kafam çok karıştı :S önerisi olan var mı? yardım edin lütfen...

Daha önce bir görüntüleme merkezinde hsg çektirdim çok canım yandı o yüzden bu defa çok iyi araştırmalıyım dedim ve Geçen haftamı hep hsg yi nerede çektirsem diye araştırarak geçirdim iyice araştırdıktan sonra hem fiyat olarak hem teknoloji olarak Rayotom&Radyomar görüntüleme merkezinin iyi olduğuna karar verdim ve iyikide Radyotomu tercih etmişim çok memnun kaldım sanki Hsg degilde bildigin jinekolog muayensiydi sanki... fiyat 370 tl sonuca gelirsek çok şükür kötü birşey çıkmadı sadece selviksde küçük bir polip var onunda hamilelikle alakası yok dediler...

bende dün devlet hastanesinde hsg çekildim hsg mi op.dr çekti içeriye girmeden 1 saat önce ağrı kesici içtim ve çok cesaretli bir şekilde odaya girdim işlem 15-20 dk sürdü İnanılmaz derecede acı çektim ve netteki çok basit yazılarına inanmamam gerektiğini ateşin düştüğü yeri yaktığını daha ilk saniyeden anladım çok korkunç birşeydi işlem ilerledikçe tansiyonum ya çıktı ya düştü başım dönmeye başladı çok ama çok zordu ben çok şiddetli adet sancısı çeken biri olarak bu acıya dayanılmaz diyorum allah yardımcısı olsun çektireceklerin ben 20 yaşında 1 yıllık evliyim çocugum yok kimseyi korkutmak için söylemiyorum dr çekilecek dediyse mecburen çekilecek kimse bunu keyfinden yaptırmıyo dayanılmaz acı çekmeme rağmen kendimi kasmamaya çalıştım tek iyi tarafı çok şükür ki filmler temiz çıktı..

Mrhb.bnde yeni cekilicem devlet hastansnde ucretszms ama anestezi ykmus.bnm doktorum ozelde kndi yaparsa 600 dedi anestezi vr. Bn oyuzden kndi dktoruma yptimyi dusunuyorum cnku ck korkuyorum.

Geri