Anket Doldurarak Para Kazanma..

  • Konbuyu başlatan adromov
  • Başlangıç tarihi
A

adromov

Yeni Üye
Üye
Arkadaşlar kendim denedim. ufaktan para kazanmaya başladım. Şimdide size bu konu hakkında biraz bilgi vereyim..

Anket Doldurarak Nasıl Para Kazanılır ?

İnternet dünyasında çoğu konuda araştırma yapıp bu araştırmalar üzerinde durarak konular hakkında bilgi sahibi olmak isteyen firmalar vardır ve bu firmalar bu yola başvurmak için ankete başvururlar. İşte burdan yola çıkarak birçok anket sitesi mevcuttur.

Peki Bu Anket Siteleri Nasıl Çalışır ?


Anket siteleri genellikle bazı konularda anketleri doldurmanızı ister ve bu doldurma karşılığında size belirli bir ücret öder.

Anket Doldurarak Zengin Olunur mu?

Hayır anket doldurarak zengin olamazsınız. Ancak anket doldurarak ek gelir sağlayabilir, bu kazancınızla birçok ödeneğinizi rahat şekilde kapatabilirsiniz.

Anket Doldurmak Ne kadar Kazandırır ?

Anket doldurmak çalışma düzenine göre kazandırır. Daha geniş anlatım gerekirse; ne kadar çok anket sitesine üye olursanız o kadar çok kazanırsınız. Yani sonuç ve kazanmak yine size bağlı bir olaydır.

Anket Listeleri Türkçe mi ?

Anket listelerinin çoğu İngilizcedir. Ancak içlerinde türkçe anket siteleride mevcuttur. İngilizce anket siteleri içinde anket listesi kitabında gerekli açıklamalar yer almaktadır.

Bu Anket Listelerini Nerden Bulurum ?

Anket Listelerini belirli bir kitap halinde toplayan Anket Listesinde bulabilirsiniz. Buyrun buda anket listesine ulaşabileceğiniz adres: REKLAM YASAKTIR
 
Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar Tarih
M Para & Borsa 34
E Para & Borsa 0
B Para & Borsa 12
B Para & Borsa 0
A Para & Borsa 0
kapicininbitlikizi Para & Borsa 61
E Para & Borsa 3
B Para & Borsa 0

Benzer Konular


Üst