Anlamlı En Güzel Şehit Sözleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Anlamlı En Güzel Şehit Sözleri
bu Konu şehit sözlerine yer vermektedir.

Vurulup tertemiz alnından uzanmış yatıyor,

Bir hilal uğruna yarab ne güneşler batıyor.... Şehitler Allah katın da cennetle müjdelenen kişilerdir. Vatanı ve bizleri korumak uğruna canlarını gözlerini kırpmadan feda eden kişilerdir. Öncelikle tüm şehit yakınlarına sonsuz sabır dilİYOR tüm şehitlerimizi saygı ve sevgi ile anıyorum.

En anlamlı ve duygusal şehit sözlerini sizler için paylaşıyorum.

sehit-3cf.jpg

* sanmaki unuttuk seni adın adımızın önünde yazılı adın adımızdır çıkmayan dövme adın yüragimize kazılı sen bu toprakların cocugu toz duman ortasında dag gibi ellerin kartal pençesi kolların kartal kanadı memleket sevgisini sen ögrettin sen ögrettin cesareti inadı adını bilenler bilir ;adsız kahraman; ;ölüm;senden önce ;ölümsüzlük;senden sonra ..

*Egil! Kulak ver ceddine, Türk\'e kefen giydirmek hangi itin haddine! Vatanimizi bölmek isteyen o itlerede ulasacaktir bu mesajim! SEHITLER ÖLMEZ, VATAN BÖLÜNMEZ! Unutmayin.. 1 ölür, 1000 diriliriz!

*Kahraman asker Sensin milletimin şanlı gururu Şerefli Mehmetçik kahraman asker Yıldız kadar parlak ay gibi duru Şerefli Mehmetçik kahraman asker Bugün rahat huzur var ise bende Evel ALLAH sonra senin sayende Şafakla beraber kalkar erkende Şerefli Mehmetçik kahraman asker Peygamber ocağı kutsaldır kıtan O ocakta görev yapmıştı Atan Senin ile gurur duyuyor Vatan Şerefli Mehmetçik kahraman asker İçtimada asker çalarken bando Temposunda rap rap notasında do Dağlar kralısın yiğit komando Şerefli Mehmetçik kahraman asker Aşık Gürkani der dolaşır dağı Göğe selam ile çeker bayrağı Omzunda tüfek elde sancağı Şerefli Mehmetçik kahraman asker Aşık Gürkani ..

*Can Asker Yollara düşmüş asker Eline silahını almış,vatan uğruna canını yola koymuş can asker Ayrılır anasından ocağından Arkasına dönemez can asker Zorunludur göreve gidecek can asker Dudağımda türkün,vatanın evladı Şapkan bende saygı duyulacak asker Kucak açmışsın vatana Seni bekler memleketin can asker Gözlerin çakmak çakmak bakar Yakar yüreğimi derinden yaralar can asker Vatanın seni bekliyor seni istiyor Yemenim başımda namaz kılarken,gözümden yaş akarken Seni düşünürüm mehmedim Seninle gurur duyarım. Canım benim meleğim Ulaşayım sana yıldızını takayım Anan seni bekler,vazgeçme yurdundan Can asker ….

*bugün anneler günü mayisin ondörtü Dört sehit verdik üzeri ay yildiz ile örtüldü Sehit annesi olmak onlara en büyük ödüldü Hediyeler annelerine tabutlarda götürüldü Bu hediyeyi size gönderen Allah\'tir Cennet ayaginizin altinda anahtari evladinizdir Evladinizin yeri Peygamberler yanidir Kefeni ise rengini alan ay yildizli bayraktir Annesi evladindan bir hediye beklerken Evladi annesine hediye edilirken Gözlerinden damla damla yas dökülürken Hediyeler omuzda tekbirler getirildi arsi inleten Sehit annesi olmak her türk annesinin hayali Sen merak etme evladinin mekani cennet bahcesi Sehitler ölmez onlar yasar ama zordur görmesi INSALLAH bu son hediye olur gelmez gerisi

*vatan borcu dıye gittin askere şehit oldun oglum vatan sagolsun nasıp olup alamadın teskere şehit oldun oglum vatan sag olsun

*bir asker hatırası pazar akşamıydı nurlu ellerinizden öpüp yola çıkışım.Bir sizi bıraktım geride birde çok sevdiğim kızı.Artık sofrada bi tabak bi kaşık eksik.Ne çok sevdim bu vatanı bu toprağı bu bayrağı annem.Sizden öğrendiğim gibi önce vatan dedik düştük bu yola.Anne hergün şehit haberleri geliyo buraya.Herkeste bi sessizlik, gözde iki damla gizli yaş.Kimse ağlamıyor anne burda, bu ünüforma içinde.Ve kimse korkmuyor kefen içine girmekten.Dişlerimizi sıkıp el ele veriyoruz.Anne bekle beni gelecem bir gün.Ellerinden öpüp boynuna sarılacam.Amma şehit amma öyle gelecem.Belki ezan sesinde al bayrak içinde gelecem anne...Ve yaşarsam anne akıttığımız her damla kan için bi kafa alacam anne...Ben yaşehit olacamya kafa alacam bekle beni anne bekle...!!!

* ağlayan asker dayanmış ağaca mektup yazaıyor boğulmuş gözleri yaşlar akıyor kalbinde kim bilir neler yazıyor dokunmayın ona o ağlayan asker kimbilir içinden neler düşünüyor kimbilir kalbinden neler geçiyor okuduğu mektubu tekrar okuyor dokunmayın ona o ağlayan asker zarfı katlayıp cebine koydu bereyi kaldırıp yere vurdu dayanmış ağaca mektup yazaıyor boğulmuş gözleri yaşlar akıyor kalbinde kim bilir neler yazıyor dokunmayın ona o ağlayan asker

Bizler bugün evimizde rahatsak şehitlerimizin, mehmetçiklerimizin sayesinde . Rabbim onlara gani gani rahmet eylesin.Hz muhammedin şefaatine nail olsunlar inşallah. Onları şehit edenler de inşallah cehennem ateşinde yansınlar .Biz bir ölürüz bin diriliriz.Ne mutlu Türküm diyene.

Geri