anne olmak istiyorum bende anne olmalıyım

M

magnet

Forum Okuru
anne olmak istiyorum bende anne olmalıyım
anne olmak istiyorum

selamlar ben 25 yaşında 3.5 yıllık evli bir bayanım biz eşimle 1.5-2 yıla yakın korunduk hap,iğne vs. gibi şeylerle değil biz çocuk istiyoruz yaklaşık 14 aydır ama olmadı işte doktor birşeyin yok dedi son iki aydır daha dikkatli davrandım son adetim 05.11.2011 de başladı ve 09.11.2011 tarihinde sonlandı bizde eşimle birlikte olduk takvim yontemime görede belli tarihlerde birlikte olduk adet döngüm 30 günde bir düzenli oluyorum bu ay bende değişim son 10 gündür sabahları ve gün içinde mide bulantısı baş dönmesi sık idrar her an adet olacakmışım gibi bel ve kasık ağrıları gaz göğüslerimde şişlik var ama ağrı yok beklenen adetime 11 gün kaldı sizce ne yapmalıyım

Merhaba Magnet bende senin gibi anne olmak istiyorum. Bu siteyi ve buna benzer bir çok siteyi araştırdım. Sorunlardan dolayı belirli bir bilgi birikimim oldu sana birşeyler yazmak istiyorum.

Öncelikle yumurtlama günlerinde birlikte olmalısın ki onunda tespiti ilk adet gününden sonraki 10. gün 15. güne kadar yani şöyle diyelim ki birinde adet oldun 10-15 günleri arasındaki tarihi boş geçirmemen lazım. Birde göğüslerinde şişlik var ama ağrı yok demişsin bence göğüslerdeki ağrılar hamile kalınmasının en büyük belirtisi. Biraz daha bekle bence adetinin üzerinden 5-15 gün geçtiğinde kandan gebelik testi var adıda Beta HCG diye hemen sonuçta veriyor ondan yaptırabilirsin tatlım.

Merhaba, 4 yıldır hap ile korunuyordum. 10 aydır da hap kullanmıyorum. Doktor kontrolünde hiç bir sorun yok dedi. Son reglim 21 temmuz tarihinde oldu. Eşim iş gereği devamlı dışarıda, burada bulunduğu ayın 12,13 ve 14′ünde birlikte olduk. Bugün ayın 24′ü ve reglim gecikti. Test yaptım ama çıkmadı. son 3 gündür sanki adet olacakmışım gibi belirtiler var. Sizce hamile olabilir miyim?

Selamlar Çağla,
Öncelikle Merhabalar umarız yardımcı olabiliriz size. Şimdi hap kullananlarda, hapın kesilmesinden hemen sonra hamilelik riski olabileceği gibi bir yıl içinde hamile kalmayanlarda var. Umarız Hamilesiniz dir. Yaklaşık 10 gün kadar bekleyin regl olmaz iseniz kan tahlili yaptırın. Güzel haberlerinizi bekliyoruz.
Saygılar.

slm durumum birazcık karısık sanırım.. o yüzden size danışmak istedim. öncelikle adetimin 7. günü yasmin denen ilaca basladım ilk baslangıctı ama ben korunmak istemiyordum acıkcası 3 gün ilacı aldım bıraktım geri sonra ilişkiye girdik eşimle. 3 gün sonra tekrar regl kanaması gibi olan fakat daha da fazla bi kanama oldu 2 3 gün sürdü.. bi hafta kadar daha korunmasız ilişkiye girdik. nette yazan belinizin altına yastık koyun eşinizin 48 saat boşalmadan sabah vakti ilişkiye girin sözlerine uydum. eşim yurt dışında yaklaşık 1 haftadır. sizce hamile kalma olasılıgım nedir ? ve hamile kalsam bile suanda belli olurmu yoksa beklemem mi gerekli ?

merhaba arkadaşlar ;

sizlere danışmak istedim bana bilgi verirseniz sevinirim adetime 15 den fazla vardı göğüslerim şiti ağrıları başladı ve belimde ağrılar olamaya başladı şunada adetime 9 gün var idrar testi yaptım ve negatig çıktı. göğüslerim şiş ayrıca ağrı var ve adet sancısı gibi belimde karnımda ve kasıklarımda ağrılar va sizce hamile olabilirmiyim evleneli daha 2 ay oldu cevaplar için imdiden teşk ederim :)

cocuk haqqinda

uzulme bir gun bakarsiniz allah verir allah hamimizdan buyuk dua et hadi cokun olsun diye dua et.

Geri