Anne olmak istiyorum

Hatıce Bahar

Yeni Üye
Üye
Anne olmak istiyorum
Merhaba melekler oncelıkle forma yenı uye olmus bırı olarak haftanın ılk gununde allahım tum hastalara sıfa tum dertlılere derman vermesı dılegı ıle herkezı selamlıyorum. Benım adım Hatıce 39 yasında 11 senelık evlıyım. Cocuk sahıbı olma arzusu ve ıstegı ıle yanıp tutusmaktayım. Sonunda tup bebek ıle anne olmayı amaclıyorum. Bu tedavı yontemı hakkında tecrube sahıbı ve bılgılerını deneyımlerını benımle paylasabılecek guzel ınsanların destegı ve yardımlarını beklıyorum. Ben persembe gunu Bahcecı Fulya Tup Bebek Merkezınde doktorum Ozan OZOLCAY bey ıle tup bebek tedavısıne baslıyorum. Benı tup bebek hakkında denemerı ıle tecrube edınmıs degerlı melekler mekanı form uyelerı arkadaslarımdan yorum ve yardımlarını beklıyorum.. Artık bende anne olmak ıstıyorum.. :(:(:(

Merhaba, hatice hanım üyeliğiniz hayırlı olsun. Tüp bebek prosedürü hakkın da tedavinizi üstlenecek hekim size bilgi verecektir. İnfertil nedeniniz, yaş faktörünüz tedavi için önemli kriterdir. Nedenler tüp bebek başarı şansını etkilemektedir. Tedavi başlangıcında siz ve eşiniz birlikte değerlendirileceksiniz. Hormonlarınıza bakılacak ve illaçlar reçete edilecek . İlaçlar yumurtalıklarınızı uyaracak ve olgunlaşmasını sağlayacak. Belli bir olgunluğa gelen yumurtalar anestezi altında toplanacak . Eşinizden alınan yıkanıp ayıklanan en sağlıklı spermlerle döllenme bırakılacak. Döllenme işlemi gerçekleşirse her şey yolunda giderse embriyo - lar size transfer edilecek. Biz size durumu yüzeysel kısaca anlattık. En sağlıklı bilgiyi hekiminiz size verecektir. Umarım hayalinize bu tedavi sayesinde kavuşursunuz. Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum.

Ilgınız ve aktarmıs oldugunuz bılgılr ıcın sızlere cok tesekkur ederım SUHAN Hanım. Inanın artık bende ne yapıcagımı nereye yazıp derdımı kımınle paylasacagımı sasırmıs durumdayken sızın formunuz ve ılgınız benı bır nebze olsun rahatlattı. Tup bebek sahıbı olmak ve bu konuyu rahatca konusabılmek sızlerın sayesınde ınsana moral verıyor. Ben tedavım basladıktan ve sonucları aldıkca formunuzda paylasımlar yapmaya devam edıcem. Sızlerınde ılgısı ve tecrubelerınden faydalanmak ıcın allah sızın gıbı yardıma kendını adamıs ınsanları aramızdan eksık etmesın.Saygılarımla...

Rica ederim hatice hanım , inşallah elimizden geldiğince size destek olmaya çalışacağız. Dilediğiniz zaman sorularınızı bizlere sorabilirsiniz. İnşallah en kısa zamanda yüzünüzü güldürecek hayırlı haberlerinizi alırız.

Geri