Anne Sütü Arttırıcı Çaylarla Sütünüz Daha Fazlalaşsın

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Anne Sütü Arttırıcı Çaylarla Sütünüz Daha Fazlalaşsın
Anne Sütü Arttırıcı Çaylar- Anne sütünün kıymeti artık yadsınamaz gerçek. Bebeğinizi besleyeceğiniz en güzel besin anne sütüdür. Anne sütü arttıran besinleri daha önceki yazımızda paylaşmıştık. Dilerseniz bu yazımızdan anne sütü arttırma yöntemlerini inceleyebilirsiniz. Sütünüz yeterli değilse bundan endişe duyuyorsanız sizlere bu yazımızda anne sütü arttırıcı çaylar önereceğim. İster siz kendiniz demleyin isterseniz de piyasadan alabileceğiniz çok güzel süt arttırıcı çaylar bulunmakta. Bende bunlardan bizzat kullanmış biri olarak şimdi yazımızı incelemeye davet ediyorum sizleri.

süt arttirma.jpg

Sütüm yetmezse gibi düşüncelere kapılmayın hanımlar çünkü beyniniz her olumsuz durum karşısında doğal olarak olumsuz olan şeyleri yaşatabiliyor size. Hem pozitif düşünerek hem de önemli şeyleri uygulayarak sütünüzü rahatlıkla yetirebilirsiniz. Öncelikle dengeli ve düzenli beslenmeyi bu dönemde önemsemelisiniz. Süt üretimi için uyku çok önemli her zaman dediğim gibi uykuya önem vereceksiniz. Bol su içmek de çok önemli süt üretimi için.

Sevgili anneler siz ne kadar duruma hakimseniz ve ne kadar iyi araştırırsanız o kadar durum sizin hakimiyetinizde olacaktır. Aslında bitki çayları sütü arttırmanın en masum yoludur. En azından ilaç ya da suni yolları tercih etmekten daha iyidir doğal yöntemler. Peki hangi bitkilerin çayları süt arttırmaya yardımcı olur? Bende hamileliğimde dediğim gibi humana nın hazır çaylarını içtim ve .çok faydasını gördüm ayrıca bir de rezene çayı içiyordum böylece sizden bebeğe geçerek emzirdikten sonra gaz giderici çok faydasını gördüm rezenenin. Humana, lactamil gibi erczanelerden alabileceğiniz çayları günde 2 bardak bile içseniz epey fark edeceksiniz sütünüzdeki artışı.

sut arttirici rezene cayi.jpg

Doğal kendiniz demlemek istiyorsanız çayınızı öncelik olarak aktarlardan bulabileceğinizi hatırlatmak isterim bitkileri ve otları. Rezene kimyon alıp onları karıştırıp üzerine 1 lt sıcak su ekleyip kaynatmadan içmeniz gerekiyor çayı. Yemeklerden önce bir bardak günde 3-4 kez içebilirsiniz. Yine buna ek olarak anason çayı da yapabilirsiniz kendinize. Yine kuşburnu çayı, ısırgan otu çayı da sütü arttırdığı bilinmektedir ama siz yinede doktorunuza danışarak bitki çaylarını kullanın ki faydasından çok zararı olmasın.

ben doğumdan sonra humana still tea çayı içmiştim oda güzel süt yapıyor ama çok fazla devamını getiremedim bütçemi biraz aşıyordu rezene çayını içmeye başlamıştım banada bebeğin gazınada çok iyi geliyordu

evet pahalı çaylar ama etkili aktardan ayrıca rezene kimyon ve anason birleştirip demleyip içmek te faydalı oluyor.

bende humana still çayla rezene içtim banada bebeğede çok iyi geliyordu tabi sütte güzel yapıyor milupanın çaylarıda çok güzel tavsiye ederim

Geri