Annelerin Çocuklarına En Çok Söyledikleri Sözler...

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Annelerin Çocuklarına En Çok Söyledikleri Sözler...
Anneler Ve Çocukları
Annelerin En Çok Söyledikleri

Annelerimiz bizim herşeyimizdir...Onlar ne derse desin yapmalıyız tabiiki...Yapılan ankete göre de annelerin çocuklarına en çok Dersini Çalış dedikleri ortaya çıkmış ... Doğrudur heralde benim annemde derdi onu çünkü...Ders bitmezse oyun yok dışarısı yoktu :D:D .. Çocuklarınızın sağlıklı gelişimi için çocuklarımıza nasıl mı davranmalıyız işte...

Anneler En Çok 'Dersini Çalış' Diyor!

cocuk_anne-4312.jpg

Çocuk televizyon kanalı minika, şimdi de internet sitesiyle adından söz ettiriyor.

Çocuk televizyon kanalı minika, şimdi de internet sitesiyle adından söz ettiriyor. Minika geçtiğimiz hafta, Anneler Günü etkinlikleri kapsamında çocuklara anneleriyle ilgili sorular sordu.

GEZMEYİ SEVERİM

Ankette çocuklar; annelerini neden çok sevdiklerini, annelerinin onlara en çok ne söylediğini ve anneleriyle yapmayı en çok sevdikleri şeyleri paylaştı. İşte çocukların gözünden anneleri: ' Annelerin çocuklarına en çok söylediği şey; yüzde 30 oranla 'Dersini çalış' oldu. 'Yemeğini ye' yüzde 23, 'Odanı topla' yüzde 18, 'Sıkı giyin' yüzde 16, 'Haydi kalk, geç kalma' yüzde 13 oy aldı. ' Ankete katılan çocukların yüzde 30'u, "Annemle en çok..." cümlesini 'gezmeyi severim' şeklinde tamamlarken; yüzde 22'si 'alışverişe gitmeyi', yüzde 18'i 'parka gitmeyi', yüzde 17'si 'oyun oynamayı' ve yüzde 13'ü de 'ders çalışmayı severim' dedi. ? Çocuklar, anneleri onları kucaklayıp öptükleri için çok mutlu. "Annemi çok seviyorum çünkü..." cümlesini çocukların yüzde 28'i 'her zaman bana sarılır, kucaklar, öper' olarak tamamladı. Diğer seçenekler 'benimle çok ilgilenir' yüzde 20, 'beni kötülüklerden korur' yüzde 19, 'bana her şeyi öğretir' yüzde 18, 'sevdiğim şeyleri yapar' yüzde 15'lik oy aldı.

Geri