Annemin atlet sevdası

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
Annemin atlet sevdası
annecim benim ya :) onun fena bir takıntısı var ayagından çorabı ve sırtından atleti hiç bir zaman eksik etmiceksin çok kızar. bildiğin kızar yani ..

Bir gün hava yeni yeni sıcak olduğu zamanlarda geçen sezon aldığım ve zayıflayamadığım için giyemediğim bikinimi çıkarıp denemek istedim ( güya kendimi kandırıyorum belki şimdi olur zayıflamışımdır diye). giydim döndüm ordan baktım burdan baktım derken Annemin o incecik sesiii ;
- içine atlet giy!
ahh Annem ahh bu mayo nasıl atlet giyim :)

Ve bilin bakalım ben naptım her gelene geçene bunu anlattım iyi malzeme verdi elime :D hahaha annem affet beni ama iyi gırgır şamata oluyor :)

başka itirafımda var annemin bi iki kelimesi var bizi gülmekten kırıp geçiren ;

Trabzon yerine... Tırabazon :D

Lezzetli yerine.... Zelletli :D

Sakın yenide ..... Sakin :D

Salı yerine .... Saa li :D

Reklam yerine ..... Relkam :D

Mutfak yerine.....Mutlak ( küçükkende mulfak diyomuş )hahaha

hahaha Relkam ettim seni annecikkk :D

Ahhh anneller işte hangi yaşta olursak olalım ne durumda olursak olalım hep bizi düşünüyolar.Bikinin içine atlet :laugh: Çok güzel bi paylaşım annenin ağzına sağlık ...

Ahhh anneller işte hangi yaşta olursak olalım ne durumda olursak olalım hep bizi düşünüyolar.Bikinin içine atlet :laugh: Çok güzel bi paylaşım annenin ağzına sağlık ...

Yinede haklılar bizi düşünüyomuş :D hahaha canım benim ya

Tşk ederim canım.

Anneler işte kızıncada anne olunca anlarsın diyolar çoookk haklılar annelik farklı bişey demekki allah onları başımızdan eksik etmesin ...

canımm elifimm ya çook güldümm ama iyiki varlar ya annemsiz hiçbirşeyi düşünemiyorum benim annemde öyledir özellkile etek giyindiğimde mutlaka kısa tayt ta giyin der hep tamam derim ama giyinmemm affet beni annem kısa etek sonuçta taytı nasıl giyinim :hahaha:

Evlat evlat değil ki düşman ya :D:D Anacım bak bak neler doğurmuşsun gör işte. Sırtından hatta sirtundan furdi bu gız seni. Bide annesi kelimeli yağniş söylüyormiş :D:D
Nolmiş :D:D

Annelere selaaaam Turmak yohtir haçan yola defam :D:D

Benim annemde atlet konusunda hassas ki, tüm anneler öyledir eminim :) Ayrıca çok haklılarda :) Anneciğinin o güzel ellerinden öpüyorum Belen, sevgi ve saygılarımı ilet teyzoşuma :)

Benzer Diğer Konularımız !

Geri