Antalyalı şehidimizi bugün toprağa verdik....................

deniz-07

Rüya Tabiri Editörü
Antalyalı şehidimizi bugün toprağa verdik....................
Bugün sabah 9 da kızımı hastaneye götürdüm bir baktım ki hastane bahçesi polis asker kaynıyor hemen merak ettim ve güvenlikçiye sordum bu ne kalabalığı böyle diye.Öğrendimki şehit cenazesi varmış morgtan alıncakmış.O anda dondum kaldım ve bende çıkışını beklemeye başladım.Daha sonra ailesinin yanına taziye de bulunmaya gittim bir de öğrendim ki Şehit Üsteğmen Gökhan Korkut benim hemşehrim eşimin uzaktan akrabasıymış.İnanın kahroldum o an.27 yaşında 3 ay önce nişanlanmış bir asker...

th-sehitusttegmen[1353257532].JPG-55.jpg

Daha sonra cenazesi askerlerin omuzlarında cenaze arabasına kondu ve arkadaşlarım o anda bulunduğum yeri öyle bir koku sardı ki mislerden daha güzel ve o an hıçkırıklarla ağlamaya başladım bu CENNET KOKUSU MUYDU ACABA DİYE?

Ve buğün gün boyunca sersem sersem dolaştım annemle babam mezarlığa gittiler müthiş bir kalabalık varmış.Ne diyim Türkiyemizi kurtarmak için Çanakkale savaşında omuz omuza çarpıştık o zaman ne türk ne de kürt çatışması vardı.Şimdi amaç ne bir türlü anlayamıyorum BU vatanı hiç kimse bölemez gerekirse hepimiz NENE HATUNLAR OLURUZ yine böldürmeyiz bu vatanı..........
Şehidim hakkını helal et bize biz yatağımızda rahatça uyurken sen ve silah arkadaşların bizi korumak için canlarını ortaya koyuyorlar ve seninde yaptığın gibi canını veriyorlar..........ALLAH RAHMET EYLESİN CENNET MEKANIN OLSUN VE ŞEFAATİNE BİZLERİ DE NAİL EYLESİN

Şimşekler çakıyor karanlık dağların arkasında.Yıldızlar yine kaybolup gitti küstü bu haysiyetsiz dünyanın o kalleş simasına.Sağnak haliyle yağmur gökleri delercesine yağıyor o da ağlıyor can veren şehitlerinin ardından yas tutarcasına…

- - - Updated - - -

Gül koklayıp Vatanı gül yerine koymuşuz,
Gül renginde Bayrak ile kendimizi bulmuşuz,
Vatana şehit olup, toprağına güller gibi düşmüşüz,
Kanımızı mühür edip toprağına vurmuşuz,
Bitmeyen sevdadır vatan,devam eder bilmişiz

Analar,babalar sakın ha göz yaşı dökmeyiniz,
Vatana verdik canımızı,düşmana belli etmeyiniz
Şehitlik şerbeti bu,içmekmiş kader ve kısmetimiz,
Potin,parka, beremiz,olmuştur kefenimiz
Bitmeyen sevdadır VatanBunu böyle bilmişiz

Geri