Aralıkta doğum varrrr :)

• Konbuyu başlatan mrs m.
M

mrs m.

Daimi Üye
Üye
Kızlar merhaba ben 4 gün önce hamile olduğumu öğrendim çok şükür... daha yolun başındayım. eğer allahın izniyle normal gebelik varsa ve herşey yolunda giderse inşallah aralıkta anne olacağım.

burada paylaşımlarda bulunabiliriz...

M

mrs m.

Daimi Üye
Üye
PeLiNiM' Alıntı:
allah tamamına erdirsin.tebrikler

çok teşekkürler aminnnnnn.... darısı isteyen herkesin başına olsun.

M

meryem214434

Aktif Üye
Üye
mrs.mmmm biliyosun ben de aralık annesiyim inşaallah.:esra:

M

mrs m.

Daimi Üye
Üye
meryem214434' Alıntı:
mrs.mmmm biliyosun ben de aralık annesiyim inşaallah.:esra:

canımmmm ne güzel burada beraber aylarımızı haftalarımızı takip ederiz. önce şu keseyi görsem çoooookkkk rahatlayacağım canım yaa

T

tatlı cadım

Yeni Üye
Üye
kıssssssssssss mrs m bak bızı terkettın bıleeeeeeee

T

tatlı cadım

Yeni Üye
Üye
mrs m.' Alıntı:
canımmmm ne güzel burada beraber aylarımızı haftalarımızı takip ederiz. önce şu keseyi görsem çoooookkkk rahatlayacağım canım yaa
ınsallah bu ay benımkıde olur da burda beraber bu formda paylasımlarda bulunuruz ınsallahhhhhhhhhh ıcımde bı hıs olacak dıyo ama hayırlısı bakalım

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Hayırlı Olsun tamanına ersin inşallah. Bu arada özel rank eklenmiştir sizede :)

M

mrs m.

Daimi Üye
Üye
tatlı cadım' Alıntı:
kıssssssssssss mrs m bak bızı terkettın bıleeeeeeee
canımmmmm sizi terk eder miyim hiççççç .... siz benim için çoookkk özelsiniz.

tatlı cadım' Alıntı:
ınsallah bu ay benımkıde olur da burda beraber bu formda paylasımlarda bulunuruz ınsallahhhhhhhhhh ıcımde bı hıs olacak dıyo ama hayırlısı bakalım
ayyyyyyy ne güzel olurrrrrr inşallahhhhhhh canım inşallah rabbim nasip etsin.

SadmiN' Alıntı:
Hayırlı Olsun tamanına ersin inşallah. Bu arada özel rank eklenmiştir sizede :)
aminnnnnn çok teşekkür ederim. rank için de çok teşekkürler, tatlı bir jest olmuş.

*jellibon*

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
sağlıklı evlatlar diliyorum canım evet ben tam 7 hafta 4 gün oldum nasip eder inşallah rabbim yüzlerini görmeyi hayırlı eli ayağı düzgün evlatlar nasip etsin allah isteyen herkese versin bu yolda herkese sabırlar diliyorum

M

mrs m.

Daimi Üye
Üye
*jellibon*' Alıntı:
sağlıklı evlatlar diliyorum canım evet ben tam 7 hafta 4 gün oldum nasip eder inşallah rabbim yüzlerini görmeyi hayırlı eli ayağı düzgün evlatlar nasip etsin allah isteyen herkese versin bu yolda herkese sabırlar diliyorum

sağol canım hepimize inşallahhhhhh.....

M

mrs m.

Daimi Üye
Üye
Kızlar keseyi bebeğimi geçen hafta gördük allaha çok şükür.... ama arada az az kanama oluyor bu yüzden şimdilik biraz sıkıntım var. bugün tam 7 haftalık olduk. allahım inşallah sorunsuz hamilelik nasip eder ve inşallah bebeğimi sağlıkla kucağıma vermeyi nasip eder, amiiinnnn....

LALEZAR

LALEZAR

Daimi Üye
Üye
Ayy canım burayı yeni gördüm, hadi bakalım hayırlısı ile inşallah Aralıkta bebeğini kucağına alacaksın, kış bebeği olacak, son ayların soğukta geçecek, bunalmazsın canım iyi olur senin açından da...

M

mrs m.

Daimi Üye
Üye
LALEZAR' Alıntı:
Ayy canım burayı yeni gördüm, hadi bakalım hayırlısı ile inşallah Aralıkta bebeğini kucağına alacaksın, kış bebeği olacak, son ayların soğukta geçecek, bunalmazsın canım iyi olur senin açından da...

Evet lalezarcımmm...
İnşallah canımmmmm amin. evet soğukta çok yanmam bari :)
inşallah darısı sanaaaaa

LALEZAR

LALEZAR

Daimi Üye
Üye
mrs m.' Alıntı:
Evet lalezarcımmm...
İnşallah canımmmmm amin. evet soğukta çok yanmam bari :)
inşallah darısı sanaaaaa

Amin canım inşallah, Allah banada bu günleri gösterir...
Hamileliğin son ayları kötü oluyor baya ateş basmaları falan uyuyamama zor valla, takvimin çok iyi oldu bana göre...
Hayırlısıyla minigimizi bir kucağınada al inşalah...

M

meryem214434

Aktif Üye
Üye
kızlar benim bebişincinsiyeti belli oldu.geçen ay %90 kız dedi bu ay %100 erkek dedi.çocuklarımızın cinsel tercihlerine saygı duymalıyız :))

M

mrs m.

Daimi Üye
Üye
Selam kızlar,

Meryemcim oğluşunu sağlıkla kucağına alırsın inşallah.

Bugün ben de kızımın olacağını öğrendim :) inşallah sağlıkla kucaklarımıza gelirler.
Allaha çok şükür dr herşeyin iyi olduğunu söyledi, hayırlısı bakalım.

HaYaL

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Cnım hayırlı olsun rabbim sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin :)

M

mrs m.

Daimi Üye
Üye
HaYaL' Alıntı:
Cnım hayırlı olsun rabbim sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin :)

Çok teşekkür ederim aminnnnnnn, darısı bebiş isteyen herkesin başına olsun inşallah...

pirenses

pirenses

Yeni Üye
Üye
hayırlısı olsun canım kızınmı o lcak senın ıcınden ne gecıyordu ay bızde goruruz ınsallah o gunlerı

pirenses

pirenses

Yeni Üye
Üye
hayırlı uğurlu olsun canım aa tuh bı mesjı bırdaha yazmışşım:oppucuk::oppucuk: