Aralıkta doğum varrrr :)

Kızlarrrr nerelerdesiniz yaaaa

sizi ve meleklerinizi çok merak ediyorum.

slm cnm , ben son dakika golü attım kendime ve hasta oldum malesef. son 24 günüm bugün itibariyle çok mutluyum :) kasımın 28inde gitmiştim en son doktora cimcime 2020 grdı, bu hafta cuma günü gidicem tekrar bide 29 unda gidicem nts için sonrada doğuma hayırlısıyla.

slm cnm , ben son dakika golü attım kendime ve hasta oldum malesef. son 24 günüm bugün itibariyle çok mutluyum :) kasımın 28inde gitmiştim en son doktora cimcime 2020 grdı, bu hafta cuma günü gidicem tekrar bide 29 unda gidicem nts için sonrada doğuma hayırlısıyla.

geçmiş olsun canım, geçen hafta ben de grip olmuştum ama çok şükür geçti.
ayyyy ne güzelllll zaman ç oooookkk yaklaştı, ben de mutluyum canım ya.
benim günüm belli değil ancak 38. haftada karar verebiliriz dedi dr um, tabi eğer o vakte kadar kızım gelmezse. inşallah 38 haftayı tamamlarlar.
ben 2 haftadır nst ye bağlanıyorum. şeker olduğu için dr erken başlattı. artık her hafta nst ye bağlanıcam. hatta bayramda bile :)

inşallah hepimiz için herşey yolunda gider canım.

geçmiş olsun canım, geçen hafta ben de grip olmuştum ama çok şükür geçti.
ayyyy ne güzelllll zaman ç oooookkk yaklaştı, ben de mutluyum canım ya.
benim günüm belli değil ancak 38. haftada karar verebiliriz dedi dr um, tabi eğer o vakte kadar kızım gelmezse. inşallah 38 haftayı tamamlarlar.
ben 2 haftadır nst ye bağlanıyorum. şeker olduğu için dr erken başlattı. artık her hafta nst ye bağlanıcam. hatta bayramda bile :)

inşallah hepimiz için herşey yolunda gider canım.

çok şükür ki attlattık hastalıkları :) cnm senin normal doğum olacaktı değil mi? bütün bebişler vaktinde sağlıklı bi şekilde gelir inş. sadece nstye mi bağlıyo cnm ? ultrasonda filanda bakıyo mu? daha ntsye hiç bağlanmadım merak ettim :)

çok şükür ki attlattık hastalıkları :) cnm senin normal doğum olacaktı değil mi? bütün bebişler vaktinde sağlıklı bi şekilde gelir inş. sadece nstye mi bağlıyo cnm ? ultrasonda filanda bakıyo mu? daha ntsye hiç bağlanmadım merak ettim :)

evet canım çok şükür :)

geçen hafta ultrasonda bebeğin başı aşağıda, normal doğum pozisyonunda dedi dr um.
ama 38. haftada tam karar verilebiliyormuş, bir de bazı sebeplerden dolayı normal doğum imkansız olabilirmiş. kısmetse normal istiyorum ben.

inşallahhhh canım inşallah vaktinde gelir kuzularımız.
önce ultrasonda muayene ediyor sonra nst ye bağlanıyorum. yarın yine gidicem ama bu sefer sadece nst dedi dr. bu arada ben her hafta gibi kontrole gidiyorum. hatta dr bayramda da nst için geleceksin dedi :)

canım nst ye normalde 35. haftadan itibaren bağlıyorlarmış ama benim şeker yüzünden erken bağlandı, 33 den beri takip ediliyor.

kızlar benim yazdıklarım görünmüyor galiba.yazmıştım daha önce ama yine yazayım.salı günü dr gittim oğlum 2900 gr olmuştu.3hafta kaldı dedi dr.tabi aradan 4 gün geçti.yani neredeyse 2 hafta kaldı.nstye de bağlandık.şeker de iyi gidiyor herşey normal görünüyor şimdilik inşaallah öyle devam eder.bana dua etmeyi unutmayın.Bayramınız mübarek olsuncanlarım ve prensesleri

kızlar benim yazdıklarım görünmüyor galiba.yazmıştım daha önce ama yine yazayım.salı günü dr gittim oğlum 2900 gr olmuştu.3hafta kaldı dedi dr.tabi aradan 4 gün geçti.yani neredeyse 2 hafta kaldı.nstye de bağlandık.şeker de iyi gidiyor herşey normal görünüyor şimdilik inşaallah öyle devam eder.bana dua etmeyi unutmayın.Bayramınız mübarek olsuncanlarım ve prensesleri

maşallah canım oğluşun büyümüş... oyyy 2 hafta ne güzel, inşallah kavuşacaksınız.
benim daha belli değil, normal gibi görünüyor. ama şu an 35 + 4 olduk. sanırım daha vaktimiz var. kurban bayramından sonraki hafta beklemeye başlayacağız. benim şeker de iyi canım, senin gibi her gün ölçüyorum. 33 den beri nst ye bağlanıyorum. iyi şimdilik.

inşallah rabbim vaktinde meleklerimizi sağlıkla kucaklarımıza verir.
Ben de bayramınızı kutluyorummmm

merhaba kızlar naber?

zaman iyice yaklaştı... hatta şu ara meryemcim seni merak ediyorum, belki de doğumun gerçekleşmiştir. çarşamba ben de 37. haftada oluyorum. hastanedeki dr ve hemşireler her an olabilir hazırlıklı olun diyorlar. bana kalırsa bizim önümüzde sadece 2 hafta var :) hadi hayırlısı inşallahhhhhh hepimiz için.

merhaba kızlar naber?

zaman iyice yaklaştı... hatta şu ara meryemcim seni merak ediyorum, belki de doğumun gerçekleşmiştir. çarşamba ben de 37. haftada oluyorum. hastanedeki dr ve hemşireler her an olabilir hazırlıklı olun diyorlar. bana kalırsa bizim önümüzde sadece 2 hafta var :) hadi hayırlısı inşallahhhhhh hepimiz için.
ben daha doğum yapmadım hayatım.çarşamba 39. haftaya giriyorum yani 38+0.ama dr son 2 hafta demişti geçen salı.yarın 1 hafta kalmış olavak bu durumda.yarın gidecem tekrar hastaneye.yalnız bugün acaip bel ağrısı ve biraz da sancım var gibi :)) bakalım bakalım nolcek

ben daha doğum yapmadım hayatım.çarşamba 39. haftaya giriyorum yani 38+0.ama dr son 2 hafta demişti geçen salı.yarın 1 hafta kalmış olavak bu durumda.yarın gidecem tekrar hastaneye.yalnız bugün acaip bel ağrısı ve biraz da sancım var gibi :)) bakalım bakalım nolcek

canım senden haber aldığıma sevindim... ne zamandır göremiyordum. ben de bu çarşamba 37+0 oluyorum :) aramızda 1 hafta vardı ya.
hayırlısı canım, inşallah meleklerimizi sağlıcakla kucaklarız

ay kızlarrrr sızı gordukce heyecanım ıkı katına cıkıyor allahım hayırlıısyla kolayca kurtulmayı bebıslerınızı saglıkla kucagınıza almayı nasıp etsın ınsallah...sonrada sıra bıze gelsın ınsallah.....

Geri