Aralıkta doğum varrrr :)

bende heyecan yaptim 9,5 hafta snra darisi basima insallahhhh :)
allah sizide bi avazda kurtarsin kizlar

ay kızlarrrr sızı gordukce heyecanım ıkı katına cıkıyor allahım hayırlıısyla kolayca kurtulmayı bebıslerınızı saglıkla kucagınıza almayı nasıp etsın ınsallah...sonrada sıra bıze gelsın ınsallah.....

canımmmmm sorma benim de öyle :) amiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnn inşallah canım.
rabbim sırasıyla meleklerimizi sağlıkla kucağımıza versin inşallahhhhhh.
seni ne zamandır göremiyorum, umarım msn de karşılaşırız öptüm canım.

bende heyecan yaptim 9,5 hafta snra darisi basima insallahhhh :)
allah sizide bi avazda kurtarsin kizlar

:) birilerinin doğumunun yaklaştığını görmek heyecanı daha da katlıyor. bana da selzeh iyice heyecan yaptırmıştı :)
amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnn canım, hepimizi inşallahhh

canımmmmm sorma benim de öyle :) amiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnn inşallah canım.
rabbim sırasıyla meleklerimizi sağlıkla kucağımıza versin inşallahhhhhh.
seni ne zamandır göremiyorum, umarım msn de karşılaşırız öptüm canım.
ınsallah canım,sorma canım ya bu ara yogunum mısafırler,telas derken vakıt bulamıyorum gırmeye sıteye.....ızındesın yanlıs bılmıyorsam canım ınsallah karsılasırız carsambadan sonra musaıt olurum bır aksılık olmazsa......gorusuruz ınsallah.....

selam kızlar bende pazartesi kızımı dünyaya getirdim :) her şey çok güzel gidiyo ancak ayaklanabildim malum dikişler falan :) bütün doğum yapan arkadaşlarımı tebrik ediyorum , allah bebişlerinize uzun versin :)

arkadaşlar perşembe günü doğum yaptım.en yakın zamanda ayrıntılı yazacam.mrs.m de doğum yapmış.meral senden haber bekliyoruz

canımmm tebrik ederim, allah analı babalı büyütsün inşallah.
evet canım ben de kızımı kucakladım allaha şükür... sonra haberleşiriz yine.

selam kızlar bende pazartesi kızımı dünyaya getirdim :) her şey çok güzel gidiyo ancak ayaklanabildim malum dikişler falan :) bütün doğum yapan arkadaşlarımı tebrik ediyorum , allah bebişlerinize uzun versin :)
kızlarrrrr gozunuzaydın allahım saglıkla mutlu sanslı bır hayat nasıp etsın bebıslerınıze.....darısı bızım basımıza ınsallah....zor kısmı atlattınız dogum hıkaylerınızı musaıt olunca yazın olurmu melısler hoscakalın kuzularınızı öpün yerıme mıs gıbı......

mrs m ,meryem ve meral hayırlı olsuuuuuuuuunnnnnn.meleklerinize kavuşmuşsunuz.allah analı babalı büyütmek nasip etsin inşallah.çook sevindim ve çook heyecanlandım.darısı bizlere inşallah..

arkadaşlar perşembe günü doğum yaptım.en yakın zamanda ayrıntılı yazacam.mrs.m de doğum yapmış.meral senden haber bekliyoruz

Canım öncelikle hayırlı olsun Rabbim analı babalı büyütsün inşallah :)
Bu arada doğum yaptığına göre hamiş melek rankını alıyorum darısı diğer bebiş isteyenlerin başına olsun:)

Geri