Aralıkta doğum varrrr :)

18 mart son adet tarihimdi en son kontrolümde ultrason ölçümlerine göre bebeğim 13 hafta 4 günlük dedi ama gittiğim gün adet tarihime göre 12 hafta 3 günlüktü :S

18 mart son adet tarihimdi en son kontrolümde ultrason ölçümlerine göre bebeğim 13 hafta 4 günlük dedi ama gittiğim gün adet tarihime göre 12 hafta 3 günlüktü :S

tebrik ederim, inşallah sağlıkla bebişini kucaklarsın. geçen sene benim de 10 mart son adet tarihimdi. çok şükür rabbime kızımı sağlıkla kucağıma aldım ve şimdi 7 aylık, darısı senin başına inşallah. belki bebeğinin gelişimi 1 hafta ileridedir ona takılma sen son adet tarihinden takip et.

Benimki 19 marttı. Doktorun söylediğine çok takılmamanı öneririm, çünkü yaptığı ölçüme göre ultrason cihazı ne çıkarıyorsa sana onu söylüyor. Ufak bir oynama bebeği büyük ya da küçük gösterebilir. Örneğin bir kontrolümde doktorum 11 haftalık hamilesin dedi. 2 gün sonra kanama nedeniyle tekrar gittiğimde 12 haftalık hamilesin dedi. 2 günde 1 hafta büyüyemeyeceğine göre 1 haftalık +/- 'nin canını sıkmasına müsade etme :)

kızlar 2 farklı doktorun ultrason ölçümlerinden yola çıkarak hesapladım son adet tarihim 18 mart olmasına ragmen 11 martta hamile kalmısım ve bugün tam olarak 17+5 günlük hamileyim bakalım önümüzdeki hafta doktora gidicem tekrar karşılaştırıcam hangisi dogru

Geri