Aralıkta doğum varrrr :)

sağlıklı evlatlar diliyorum canım evet ben tam 7 hafta 4 gün oldum nasip eder inşallah rabbim yüzlerini görmeyi hayırlı eli ayağı düzgün evlatlar nasip etsin allah isteyen herkese versin bu yolda herkese sabırlar diliyorum

sağol canım hepimize inşallahhhhhh.....

Kızlar keseyi bebeğimi geçen hafta gördük allaha çok şükür.... ama arada az az kanama oluyor bu yüzden şimdilik biraz sıkıntım var. bugün tam 7 haftalık olduk. allahım inşallah sorunsuz hamilelik nasip eder ve inşallah bebeğimi sağlıkla kucağıma vermeyi nasip eder, amiiinnnn....

Ayy canım burayı yeni gördüm, hadi bakalım hayırlısı ile inşallah Aralıkta bebeğini kucağına alacaksın, kış bebeği olacak, son ayların soğukta geçecek, bunalmazsın canım iyi olur senin açından da...

Ayy canım burayı yeni gördüm, hadi bakalım hayırlısı ile inşallah Aralıkta bebeğini kucağına alacaksın, kış bebeği olacak, son ayların soğukta geçecek, bunalmazsın canım iyi olur senin açından da...

Evet lalezarcımmm...
İnşallah canımmmmm amin. evet soğukta çok yanmam bari :)
inşallah darısı sanaaaaa

Evet lalezarcımmm...
İnşallah canımmmmm amin. evet soğukta çok yanmam bari :)
inşallah darısı sanaaaaa

Amin canım inşallah, Allah banada bu günleri gösterir...
Hamileliğin son ayları kötü oluyor baya ateş basmaları falan uyuyamama zor valla, takvimin çok iyi oldu bana göre...
Hayırlısıyla minigimizi bir kucağınada al inşalah...

Selam kızlar,

Meryemcim oğluşunu sağlıkla kucağına alırsın inşallah.

Bugün ben de kızımın olacağını öğrendim :) inşallah sağlıkla kucaklarımıza gelirler.
Allaha çok şükür dr herşeyin iyi olduğunu söyledi, hayırlısı bakalım.

Geri